Безкоштовні стрижки, зачіски та інші перукарські послуги у Львові

  • 1Обслуговування проводять учні-практиканти під контролем професійних майстрів-викладачів.
  • 2Обов'язковий попередній запис за номером телефону.
  • 3Хімічні препарати, якщо такі будуть використовуватись, оплачуються окремо.

Оновлення щодо карантину

від 14 травня 2020 року

Шановні відвідувачі, обслуговування у приктикантів ще не доступне, проте відкрився наш салон-перукарня «Імідж-студія», де надаються платні послуги нашими професійними майстрами та викладачами. Орієнтовна дата відновлення роботи учбових залів, де обслуговують практиканти, запланована на червень місяць, за більш детальною інформацією радимо телефонувати за основними номерами телефонів.

Інформація про пандемію та карантин: https://covid19.com.ua (відкриється в новій вкладці)

Записатись в один клік

Залиште контактний номер телефону, і наш адміністратор підбере для вас час для візиту у неперегружений день, звісно ж, ви зможете перенести його на інший. Ми не розсилаємо рекламних повідомлень на залишені координати для зв'язку.
+380

Що варто знати перед тим, як іти на обслуговування?

Чи не залишусь я спотвореним, або як то кажуть «лисим» після ваших учнів?
Ні. Усі послуги проводяться під керівництвом професійних викладачів, до того ж, учні виконують лише добре відомі їм процедури. Зазвичай різниця між практикантами та професійними майстрами це час виконання послуг, тому будьте готові, що послуги можуть виконуватись трішки довше, ніж у звичайних перукарнях. Ну і на сам кінець, у нас навчаються не лише учній, але й досвідчені майстри, які проходять підвищення та розширення кваліфікації, ви, матимете шанс потрапити на обслуговування до них теж, і що саме головне—теж безкоштовно. Ну, а якщо ж ви серйозно бажаєте підстригтись 👨‍🦲наголо, то і це не проблема 😉.
Дізнавайтесь розклад навчальних груп заздалегідь
А краще запишіться, і ми запросимо вас у неперегружений день.
Миття голови—платна послуга
Ми беремо невелику плату за косметику, зокрема за шампуні, бальзами тощо Тому, якщо ви бажаєте прийти та одразу почати обслуговання—обов'язково приходьте з помитою головою—це збереже час та кошти.
Ми не використовуємо косметику призначену для домашнього використання
Зокрема це стосується різноманітних фарб та засобів для висвітлення. Якщо ви бажаєте використовувати свої косметичні засоби—проконсультуйтесь з нашим адміністратором заздалегідь. Зауважте, дешеві фарби які інколи можна зустріти на ринках та супермаркетах можуть мати непередбачуваний ефект, або ж, відстутність як такого взагалі, до того ж, вони можуть бути шкідливими для здоров'я.
Якщо учень не зможе по певним причинам завершити свою роботу?
Її завершить викладач. Хоч у нас таке практично не трапляється, проте, можемо запевнити, що ми не залишимо вас з незавершеною роботою.
Санітарія та гігієна
Ми дуже суворо слідкуємо за дотриманням санітарії та гігієни у нашому закладі. Ми слідкуємо за дотриманням санітарно-гігієнічних норм не гірше, ніж у звичайних перукарнях. Увесь перукарський інструмент та інше обладнання миється та дезинфікується після кожного клієнта. Ми використовуємо сучасні ультра-фіолетові станції дезінфекції та класичні рідинні засоби дезінфекції, де використання перших неможливе. Усі рушники використовуються лише раз, після чого відправляються на прання та дезінфекцію.

Контактна інформація

Наша адреса:
Львів, вул. Чайковського, 15 (вхід через дворик)
Розклад роботи:
Пн—Пт: 10:00—18:00; Сб: 10:00—15:00; Нд: Вихідний
* Обов'язково дізнавайтесь розклад навчальних груп перед візитом.
Номери телефонів для запису та довідки:
(+38032) 261–13–13
стаціонарний, Львів
(+38067) 559–91–99
Київстар
(+38063) 199–10–49
Lifecell