Логотип Академії Новоградського
Іконка: показати мобільну навігацію

Останні новини

Шановні відвідувачі, закінчується набір груп за напрямками Перукар-модельєр та Барбер. Навчання груп розпочнеться 13 квітня 2021 року. Ви ще можете подати заявку та бути зарахованими в одну з груп.

Зміна вартості навчання

З 20 квітня 2021 року вартість навчання за напрямком Барбер становитиме 5'000 гривень за один місяць навчання, або 20'000 грн./повний курс. Заяви на навчання, які було подано до 20 квітня 2021 р., будуть обраховані за старою ціною: 4'500 грн./місяць навчання.

Оголошується набір груп за напрямками Перукар-модельєр (8 місяців) та Барбер (4 місяці). Початок навчання заплановано на 9 квітня 2021 року. Перукар-модельєр це класичний курс перукарської майстерності з оптимальним навантаженням, в той час як, Барбер це курс чоловічого перукаря підвищеної інтенсивності для тих, хто бажає максимально швидко здобути нову та перспективну професію. В нього входить поглиблений курс з підбору та моделювання борід та вусів, який буде цікавий тим, хто бажає працювати у Барбершопі. Більш детальну інформацію та детальну програму навчання можна переглянути за цим посиланням. Нагадуємо, що в зв'язку з карантинними обмеженнями, ми не набираємо великих груп, тому кількість місць буде сильно обмеженою. Радимо заздалегідь записуватись на навчання, для резервування місця; у разі потреби, заявку можна перенести, або анулювати. Звертайтесь за довідками за основними номерами телефонів, або іншим зручним для Вас методом. Ви також можете писати нам на Viber та WhatsApp, використовуючи один з наших мобільних номерів.

Кілька відповідей на поширені запитання

Які документи потрібні для поступленя?
Паспорт, ІПН та складена письмова заява на навчання та договір. ЗНО не потрібно.
Чи будуть інші витрати протягом навчання?
Єдині витрати, які Вам слід врахувати—це інструмент. Ми радимо купувати його після початку навчання, ми розкажемо про особливості вибору якісного професійного інструменту, проте, якщо Ви вже маєте деякі з інструментів, їх теж можна використовувати. Жодних інших витрат не передбачається. Обладнанням, косметикою та аксесуарами ми забезпечуємо, деякі оплачуються клієнтами.
Чи потрібно мені займатись пошуком клієнтів для практики?
Ні, ми повністю забезпечуємо клієнтами, для цього у нас діє спеціальна програма по залученню, яку ми рекламуємо та просовуємо. Забезпечення практикою це один з наших основних пріоритетів для надання якісного та ефективного навчання.
Це все, чи потрібно ще щось?
Від Вас потрібно лише велике бажання навчитись чомусь новому та захопливому, а також відвідування занять без пропусків.

Ми відновили роботу після зимових канікул та працюємо у звичному режимі. Нагадуємо, що підходять до завершення набори груп за напрямками перукар-модельєр (8 місяців, 3'000₴/місяць, 24'000₴ повний курс) та барбер (4 місяці, 4'500₴/місяць, 18'000₴ повний курс), початок навчання за якими заплановано на кінець січня—початок лютого 2021 року. Просимо заздалегідь подавати заявки про намір навчатись. Більш детальну консультацію щодо курсів можна отримати за основними номерами телефонів—наш адміністратор з радістю розповість про деталі навчання, доступний розклад та можливі форми навчання. Ви, також можете писати нам на Viber та WhatsApp.

З 1 по 20 січня 2021 року ми йдемо на щорічні зимові канікули. Навчальний заклад буде працювати лише частково. Попри те, ми будемо надавати консультацію онлайн. Ви можете подавати заявки на навчання, залишати запитання за допомогою форми на сайті, або ж писати прямо на нашу електронну адресу info@vnacademy.com.ua. Також хочемо повідомити, що ми підготували декілька наборів груп за основними напрямками на кінець січня 2021 року.

Бажаємо усім успіхів та звершення усіх задумів та мрій у новому 2021 році—з ☃Новим Роком❄.

Шановні відвідувачі, ми підготували останні у цьому році набори груп за напрямками Перукар-модельєр та Барбер. У кожній групі навчатиметься до 6 осіб. Набір триватиме до 18 грудня. Ми плануємо провести перші заняття у приміщенні Академії, а от вивчення теорії продовжити протягом зимових канікул у дистанційному форматі, таку форму навчання ми вже проводили весною цього року під час карантину. Цей підхід дозволить охопити весь теоретичний матеріал за 2-3 тижні дистанційних занять, а навчання в стінах Академії розпочнеться одразу з практики на клієнтах. В стінах Академії, навчання продовжиться в 20-х числах січня, одразу після зимових канікул, які традиційно тривають в нас протягом перших 2-3 тижнів нового року. Наступні набори груп заплановано на кінець січня, нового, 2021 року.

До уваги багатодітних сімей

Ми вже неоднократно брали участь у різних соціальних програмах, як от допомога дітям сиротам та деяких інших. Цього разу ми пропонуємо спеціальні умови навчання дітям з багатодітних сімей. Ми будемо набирати 1-2 особи, в кожну навчальну групу, з багатодітних сімей на безкоштовне навчання за нашими основними напрямками перукарської справи. В даний час ми координуємо цю програму з Львівською Міською Радою. Набір на безкоштовне навчання відбуватиметься з 2021 року. За більш детальними умовами звертайтесь, будь ласка, за основними номерами телефонів, або іншим зручним способом.

Підходять до завершення набори груп за напрямками «Перукар-модельєр» та «💈Барбер» (курс виключно чоловічого перукаря) заплановані на листопад місяць. Більш детальну інформацію щодо навчання можна отримати за цим за цим посилання. Ми підготували декілька груп з різним розкладом та інтенсивністю занять. У нас залишилось мало вільних місць, тому радимо здійснювати попередній запис, якщо бажаєте потрапити у цей набір. Також хочемо зауважити, що розмір груп дещо зменшено в зв'язку з карантинними обмеженнями. Заявки будуть прийматись до 16 листопада 2020 року, у разі наявності вільних місць..

Шановні відвідувачі, оголошуються щорічні 🍁вересневі🍂 набори груп. Ми підготували декілька груп з різним розкладом занять. Загальна кількість осіб у групах дещо знижена в зв'язку з карантинними обмеженнями. Зауважте, що окрім стандартних груп, ми набираємо спеціальні групи підвищеної інтенсивності, загальна тривалість навчання в яких знижена, а от щоденна кількість годин дещо збільшена. Такий варіант навчання ми рекомендуємо дорослим людям, які впевнено та наполегливо готові здобути нову професію.

Звертайтесь за довідками зручним для вас способом: пишіть нам за допомогою форми на сайті або прямо на електронну пошту info@vnacademy.com.ua, телефонуйте за основними номерами телефонів, пишіть або телефонуйте за допомогою Viber чи WhatsApp—наш адміністратор з радістю надасть вам повну консультацію щодо навчання та допоможе підібрати зручний розклад занять. Також, просимо звернути увагу, що ми не закривали навчальний заклад на канікули, які в нас традиційно тривають протягом серпня, оскільки ми були закриті тривалий час на карантин весною. Таким чином заявки на навчання будуть прийматись протягом усього серпня місяця.

Шановні відвідувачі, з 1 серпня 2020 року підніметься вартість навчання за напрямком перукар-модельєр до 3000 гривень за місяць навчання, або 24'000 грн./повний курс. Усі заявки подані до 31 липня 2020 року включно, будуть обраховані за поточною вартість—2750 гривень за місяць навчання.

Також раді повідомити, що ми підготували набори груп на липень та серпень місяць. Буде доступно декілька груп навчання на вибір з гнучким розкладом занять, який ми частково будемо підлаштовувати до побажань самих учнів. Радимо подати завчасно свої заявки, щоб мати змогу вибрати зручний час для відвідувань. Також, зверніть увагу, що в зв'язку з карантинними обмеженнями, максимальний розмір груп буде дещо менший, ніж зазвичай, в свою чергу кількість місць на навчання буде обмеженою також.

Телефонуйте, пишіть, зокрема на Viber та Whatsapp, наш адміністратор надасть повну консультацію щодо навчання та відповість на усі ваші запитання.

Шановні відвідувачі, оголошуються набори груп за напрямками: перукар-модельєр та барбер. Обидва напрямки будуть доступні у різних формах навчання (дистанційна теорія та класичний формат), а також з декількома варіантами розкладу навчальних груп. На даний момент ми не публікуємо точну інформацію по всім наборам, оскільки точні години будуть частково підбиратись за бажанням учнів, а вже під завершення набору тієї чи іншої групи, ми опублікуємо доступні форми навчання. Радимо скоріше подавати свої заявки про намір навчатись, щоб мати змогу вибрати зручний для вас розклад занять.

Інформацію щодо набору за напрямком майстер візажу буде надано згодом, оскільки цей курс на даний момент недоступний в зв'язку з карантинними обмеженнями.

Шановні відвідувачі, ми все ще не відновили повноцінну роботу навчального закладу, проте проводимо навчання теоретичного матеріалу дистанційно. На даний момент ми використовуємо кілька засобів для проведення занять, зокрема: Zoom, Google Meet та інші Раді запросити вас на пробні уроки та консультації щодо навчання у вигляді конференцій, для цього просто залишіть свою заявку про намір навчатись у нас, і ми зв'яжемось та узгодимо розклад пробних уроків та консультацій. Подану вами заявку, ви зможете анулювати, у разі, якщо вас не влаштують умови навчання. В даний час ми спільно з Львівською Міською Радою координуємо етапи відновлення роботи навчального закладу. Телефонуйте та пишіть за основними координатами для зв'язку—будемо раді відповісти на усі ваші запитання, також хочемо зауважити, що приймальний офіс частково відновив роботу, тому, ви також можете телефонувати і на стаціонарний номер телефону: +380 (32) 261–13–13, який був недоступним під час жорсткого етапу карантину.

1234