Логотип Академії Новоградського
Іконка: показати мобільну навігацію

Останні новини

Підходять до завершення набори груп за напрямками «Перукар-модельєр» та «💈Барбер» (курс виключно чоловічого перукаря) заплановані на листопад місяць. Більш детальну інформацію щодо навчання можна отримати за цим за цим посилання. Ми підготували декілька груп з різним розкладом та інтенсивністю занять. У нас залишилось мало вільних місць, тому радимо здійснювати попередній запис, якщо бажаєте потрапити у цей набір. Також хочемо зауважити, що розмір груп дещо зменшено в зв'язку з карантинними обмеженнями. Заявки будуть прийматись до 16 листопада 2020 року, у разі наявності вільних місць..

Шановні відвідувачі, оголошуються щорічні 🍁вересневі🍂 набори груп. Ми підготували декілька груп з різним розкладом занять. Загальна кількість осіб у групах дещо знижена в зв'язку з карантинними обмеженнями. Зауважте, що окрім стандартних груп, ми набираємо спеціальні групи підвищеної інтенсивності, загальна тривалість навчання в яких знижена, а от щоденна кількість годин дещо збільшена. Такий варіант навчання ми рекомендуємо дорослим людям, які впевнено та наполегливо готові здобути нову професію.

Звертайтесь за довідками зручним для вас способом: пишіть нам за допомогою форми на сайті або прямо на електронну пошту info@vnacademy.com.ua, телефонуйте за основними номерами телефонів, пишіть або телефонуйте за допомогою Viber чи WhatsApp—наш адміністратор з радістю надасть вам повну консультацію щодо навчання та допоможе підібрати зручний розклад занять. Також, просимо звернути увагу, що ми не закривали навчальний заклад на канікули, які в нас традиційно тривають протягом серпня, оскільки ми були закриті тривалий час на карантин весною. Таким чином заявки на навчання будуть прийматись протягом усього серпня місяця.

Шановні відвідувачі, з 1 серпня 2020 року підніметься вартість навчання за напрямком перукар-модельєр до 3000 гривень за місяць навчання, або 24'000 грн./повний курс. Усі заявки подані до 31 липня 2020 року включно, будуть обраховані за поточною вартість—2750 гривень за місяць навчання.

Також раді повідомити, що ми підготували набори груп на липень та серпень місяць. Буде доступно декілька груп навчання на вибір з гнучким розкладом занять, який ми частково будемо підлаштовувати до побажань самих учнів. Радимо подати завчасно свої заявки, щоб мати змогу вибрати зручний час для відвідувань. Також, зверніть увагу, що в зв'язку з карантинними обмеженнями, максимальний розмір груп буде дещо менший, ніж зазвичай, в свою чергу кількість місць на навчання буде обмеженою також.

Телефонуйте, пишіть, зокрема на Viber та Whatsapp, наш адміністратор надасть повну консультацію щодо навчання та відповість на усі ваші запитання.

Шановні відвідувачі, оголошуються набори груп за напрямками: перукар-модельєр та барбер. Обидва напрямки будуть доступні у різних формах навчання (дистанційна теорія та класичний формат), а також з декількома варіантами розкладу навчальних груп. На даний момент ми не публікуємо точну інформацію по всім наборам, оскільки точні години будуть частково підбиратись за бажанням учнів, а вже під завершення набору тієї чи іншої групи, ми опублікуємо доступні форми навчання. Радимо скоріше подавати свої заявки про намір навчатись, щоб мати змогу вибрати зручний для вас розклад занять.

Інформацію щодо набору за напрямком майстер візажу буде надано згодом, оскільки цей курс на даний момент недоступний в зв'язку з карантинними обмеженнями.

Шановні відвідувачі, ми все ще не відновили повноцінну роботу навчального закладу, проте проводимо навчання теоретичного матеріалу дистанційно. На даний момент ми використовуємо кілька засобів для проведення занять, зокрема: Zoom, Google Meet та інші Раді запросити вас на пробні уроки та консультації щодо навчання у вигляді конференцій, для цього просто залишіть свою заявку про намір навчатись у нас, і ми зв'яжемось та узгодимо розклад пробних уроків та консультацій. Подану вами заявку, ви зможете анулювати, у разі, якщо вас не влаштують умови навчання. В даний час ми спільно з Львівською Міською Радою координуємо етапи відновлення роботи навчального закладу. Телефонуйте та пишіть за основними координатами для зв'язку—будемо раді відповісти на усі ваші запитання, також хочемо зауважити, що приймальний офіс частково відновив роботу, тому, ви також можете телефонувати і на стаціонарний номер телефону: +380 (32) 261–13–13, який був недоступним під час жорсткого етапу карантину.

Шановні відвідувачі, згідно постанови уряду, карантин продовжується до 11 травня 2020 року. Ця дата може змінитись, слідкуйте за новинами.

Ми також підготували спеціальні набори за напрямками Перукар-модельєр та Барбер, які проводитимуться частково дистанційно. Ми плануємо охопити якомога більше теоретичного матеріалу за час перебування на карантині. На даний момент у нас вже навчаються учні за такою формою, нові та ті хто розпочав навчання до початку карантину. Більш детальна інформація доступна за цим посилання: Дистанційне навчання.

Ви будете закриті до кінця навчального року?

Ні, в любому разі дуже надіємось, що ситуація з пандемією невдовзі покращиться. А загалом деяка інформація, яку можна почути у ЗМІ, стосується середньої освіти (звичайні школи) та вищих навчальних закладів. Ми плануємо повернутись до роботи та навчання після пом'якшення умов карантину. Більш точну форму навчання ми озвучимо після офіційної постанови уряду, але загалом принцип навчання може трішки змінитись, а саме: потенційно ми зменшимо розмір груп до кількості осіб, яка буде дозволена до перебування у звичайних салонах. Оскільки наше навчання це і є здебільшого практика, яка майже нічим не відрізняється від обслуговування клієнтів у звичайних перукарнях, а значить правила обслуговування та певні обмеження будуть встановлені до відповідності вимог карантину у перукарнях та салонах краси.

Згідно рішення уряду від 25 березня 2020 року, ми продовжуємо карантин до . Ця дата може змінитись, тому радимо слідкувати за новинами та оновленнями.

Також хочемо повідомити, що ми готуємо набори груп на навчання, зокрема ті, які було перенесено з березня місяця, орієнтовна дата початку навчання за напрямком «Перукар-модельєр» та за напрямком «Барбер». Ви можете подавати заявки на навчання заздалегідь, у разі зміни дати початку, ми обов'язково попередимо вас.

Не забувайте про посилену гігієну під час карантину—частіше мийте та дезінфікуйте руки, носіть санітарні 😷маски та дотримуйтесь порад експертів щодо дотримання карантину. Бажаємо всім міцного здоров'я.

Шановні відвідувачі, в зв'язку з пандемією коронавірусу Covid-19, наш навчальний заклад закритий на карантин до 3 квітня. Усі набори груп, які було заплановано на березень місяць буде перенесено. Якщо ви вже здійснили попередній запис, дочекайтесь, будь ласка, доки наш адміністратор зв'яжеться з вами. Детальніше про нові дати початку навчання ми повідомимо після повернення до роботи після карантину. Слідкуйте за новинами, дотримуйтесь порад експертів щодо 😷 санітарії під час карантину. Бажаємо всім міцного здоров'я та сили у цей непростий час.

Завершується набір на на навчання за напрямком Перукар-модельєр, дату початку за яким заплановано на 16 березня. Поспішайте подати заявку, щоб потрапити у цей набір. Нагадуємо, що кількість місць за цим напрямком було зменшено до 6 осіб.

Також, хочемо повідомити, що готується черговий набір за напрямком 💈Барбер, цей курс охоплює послуги, які надаються здебільшого чоловікам, а також включає в себе поглиблений курс підбору та моделювання борід та вусів. Цей напрямок має підвищену інтенсивність—навчання включає додаткові години, а загальна тривалість курсу становить усього 4 місяці, вартість 4'000 гривень за 1 місяць. Цей напрямок є популярним серед чоловіків, проте, у нас навчається за ним багато жінок теж. Детальна інформація про курс та програма навчання доступна у розділі про курси перукарської майстерності.

Більш детальну інформацію про набори та навчання запитуйте за основними номерами телефонів, за допомогою форми на сайті, або пишіть прямо на електронну пошту info@vnacademy.com.ua. Ви також можете зателефонувати, або написати нам за допомогою «месенджерів» Viber та WhatsApp—детальніше у розділі контактна інформація.

Шановні відвідувачі, ми повернулися до звичайного розкладу роботи після зимових канікулів. Хочемо повідомити, що група навчання за напрямком 💈Барбер практично сформована, а тим хто вже подав заявку на навчання ми в скорому часі зателефонуємо для узгодження деталей навчання.

Також хочемо повідомити, що ми підготували додатковий набір за напрямком Перукар-модельєр на початок лютого, а саме на 10 лютого 2020 року, проте, якщо ми отримаємо достатню кількість заявок, ми перенесемо початок навчання на 3 лютого 2020 року. Залишити заявку про намір навчатись можна за допомогою цієї форми на сайті, або за основними номерами телефонів.

1234