Термін навчання
Декілька варіантів
Вартість
Уточнюйте за телефоном, будь ласка
Розклад
Через день, по 4 години
Документ про освіту
Диплом про присвоєння кваліфікації державного зразка

Записатись на цей курс

Перукар-Барбер

В зв'язку з ростом популярності на бороди та вуса, яку можна спостерігати останніми роками, цей напрямок, знову набув неабиякої актуальності. Пропонуємо повний поглиблений курс перукарської справи у поєднанні з ремеслом барбера. Спеціально перепрацьована програма навчання, дозволить, вам, оволодіти навиками класичного перукаря при цьому з певним акцентом на послуги, повязані з підбором й моделюванням бороди та вус. Зауважте, будь ласка, цей напрямок—не просто додаткове вивчення курсу барбера, а повністю перепрацьована програма, в процесі засвоєння якої, ви, будете отримувати знання з перукарства, що будуть регулярно перетинатись з справою барбера. Такий підхід, дозволяє більш глибоко зрозуміти усі тонкощі, пов'язані з комбінацією цих профілів та отримання довершених результатів.

Цей напрямок буде цікавим не тільки чоловікам, що бажають оволодіти перукарським ремеслом, але й жінкам. За останні роки можна все частіше спостерігати тенденцію надання послуг барбера не тільки у спеціалізованих салонах (на кшталт Барбершопів), але й у звичайних салонах краси та перукарнях, як набір стандартних послуг.

Ми, Академія Новоградського—являємось оргазізатором та генеральним спонсором єдиного в західній Україні конкурсу барберів міста Львова—"Lviv Barber's Contest". Запрошуємо усіх охочих, чоловіків та жінок, юних та вже досвідчених майстрів, оволодіти цікавою професією, яка стрімко набирає популярність. Окрім повного класичного курсу перукаря (див. Перукар-модельєр) та барбера, додатково пропонуємо ряд комбінованих варіантів навчання в якості розширення фахової кваліфікації, дипломованим майстрам, яким вже було присвоєну кваліфікацію перукаря.

* Згодом, ми добавимо трішки більше інформації по цьому напрямку та варіантам навчання, а зараз будемо раді відповісти на усі ваші запитання за основними номерами телефонів: (+38032) 261—13—13; (+38067) 559—91—99; (+38063) 199—10—49 (також див. Контактна іфнормація) або за допомогою форми надіслати повідомлення.

теорія
практика