Логотип Академії Новоградського
Іконка: показати мобільну навігацію

Дистанційне навчання теорії

Теорія дистанційно—практика в навчальних залах

На час карантину, ми запровадили дистанційну форму навчання, закрема це стосується теоретичної частки навчального матеріалу. Попри те, багато з наших учнів, відзначили таку форму доволі зручною та практичною, тому ми вирішили залишити дистанційне навчання і надалі—як опціональну форму навчання (на ваш вибір).

Дистанційне навчання стосується здебільшого лише теоретичної частки, загальна тривалість якої становить близько 3—4 тижнів, надалі практика буде проходити як і звичайно у наших навчальних залах.

На даний момент ми в пріорететі використовуємо програму для масових онлайн-конференцій та уроків Zoom, проте інколи за бажання учнів можуть бути залучені й інші подібні програми, зокрема це Google Meets, Skype тощо

За більш детальною інформацією щодо наборів груп та можливих форм навчання, радимо телефонувати за основними номерами телефонів, або писати нам на пошту. Ви також можете скористатись формою залишити повідомлення на сайті, або написати нам на Viber чи WhatsApp—усі дані для зв'язку наведено нижче. Чекаємо ваших дзвінків та повідомлень, наш адміністратор з радістю проконсультає вас та відповість на усі ваші запитання.

Ми використовуємо Zoom для проведення інтерактивного навчання у вигляді колективних уроків
Логотип Zoom

Що таке Zoom?

Zoom—це програма для проведення різноманітних конференцій, уроків, семінарів, вебінарів тощо На перший погляд, ця програма схожа на звичайні «месенджери», на кшталт: Viber, WhatsApp, Telegram і т. п., але з однією важливою відміннстю—одночасна клькість учасників може сягати багатьох сотень осіб. Це один з найпопулярніших на сьогоднішній день способів проведення масових онлайн консультацій, уроків тощо Для з’єднання вам не потрібно реєструватись—просто використайте координати для з’єднання надані нами.

Завантажити:

Клієнт для Micriosoft Windows
Додаток у Google Play Market
Додаток у Apple App Store
Відвідати сторінку завантажень на zoom.us

Основні напрямки навчання

Ілюстрація: перукарські ножиці

Перукар

3000 грн./місяць

Класичний курс перукарської майстерності. Входить увесь матеріал по чоловічим та жіночим послугам. Курс включає поглиблене вивчення моделювання зачісок, особливо на довгому волоссі та для урочистих подій.

Ілюстрація: барберський стовпець

Барбер

4500 грн./місяць

Курс виключно чоловічого перукаря. В навчання входить більша частина базового курсу перукаря, лише оминаючи деякі послуги, які надають здебільшого жінкам. Входить сучасний поглиблений курс підбору та моделювання вусів та борід.

Дізнатись більше про навчання перукарської справи

Координати для довідок

За нижчевказаними координатами для зв'язку, ви можете зв'язатись з нами у любий час протягом робочого дня, для отримання консультацій щодо навчання, чи сприводу інших запитань

З'єднати у Viber
З'єднати у WhatsApp
* Для використання вищезазначених посилань, необхідно мати встановленими відповідні додатки на пристрої

Телефонуйте

+380 (67) 559–91–99
Київстар
+380 (63) 199–10–49
Lifecell
* Ці два номера доступні у Viber та WhatsApp

Пишіть нам

Або прямо на електронну пошту
info@vnacademy.com.ua