Логотип Академії Новоградського
Іконка: показати мобільну навігацію

Відпрацювання практичних перукарських навиків на клієнтах

або «переддипломна практика»

Бракує практики? Запрошуємо студентів училищ, технікумів та інших навчальних закладів на відпрацювання практичних навиків (також відома як переддипломна освіта). Ми створили спеціальну програму, яка зосереджена виключно на практичних заняттях та підсвідомлює, що учень має базові теоретичні знання. Ми також приймаємо на практику майстрів з досвідом.

Що входить в мінімальний базовий курс:

  • 10 занять тривалістю 4—5 годин кожне;
  • забезпечення базовими розхідними матеріалами (шампуні, рушники, різноманітні аксесуари, велика салонна техніка);
  • повний супровід навчання та консультація нашими викладачами.

Вартість базового курсу становить 5'000 гривень. Доступні ранішні або післяобідні навчальні групи.

Кого ви приймаєте на навчання (практику)?

Абсолютно всіх хто бажає попрактикуватись на клієнтах. Це можуть бути студенти інших навчальних закладів в тому числі й державних — таких як училища, технікуми і т.п. Це також можуть бути майстри з досвідом, які по певним причинам не практикували тривалий час та бажають відновити свої практичні здібності. Це також можуть бути майстри, які відчувають нехватку практики по певним видам робіт.

Чи є якісь вимоги до кандидатів на навчання?

Основною вимогою є наявність базової освіти перукаря або барбера, а також наявність професійного перукарського інструменту. Це може бути ще не завершена освіта, у нас часто навчаються студенти паралельно з основною освітою.

Як відбуваються заняття?

Відпрацювання проходить в наших залах, які майже нічим не відрізняються від звичайних перукарень та салонів краси.

Звідки ви берете моделей?

У нас діє спеціальна програма по залученню клієнтів на «безкоштовні стрижки у практикантів», ми її просовуємо в пошукових системах та регулярно рекламуємо, тому, ви можете бути впевнені в реальних клієнтах для практики і вам не доведеться шукати їх самим. В окремі дні у нас бувають великі черги клієнтів, це означає, що реальна кількість моделей може бути дуже великою, до того ж, ви зможете вибирати, які саме види робіт бажаєте виконати. Основна частка клієнтів це студенти та молодь, але загалом приходять різні вікові категорії на самі різноманітні види послуг, ми працюємо у форматі звичайної перукарні, лише без оплати послуг.

№1 у пошуку Google
№1 у Google пошуку ↗
* Позиція в пошуку (знімок екрану вище) вказана станом на липень 2021 року та може коливатись в залежності від алгоритмів пошукової системи, або від вашого розташування.

Що я отримаю по закінченні?

Ми видаємо спеціальне свідоцтво про проходження підвищення кваліфікації в нашому навчальному закладі. За вимогою учня може бути видана спеціальна довідка з детальним описом виконаних робіт.

Чи прийме ці документи мій навчальний заклад?

Це потрібно уточнювати у викладачів, або керівництва вашого закладу. Ми надаємо подібну освіту в першу чергу тим, хто відчуває нехватку практичних занять, але можемо сказати з впевненістю, що більшість державних закладів повністю приймають наші свідоцтва, як документ, що свідчить про успішне виконання практичних робіт та здобуті знання, оскільки в державних закладах часто бувають проблеми пов'язані з нехваткою практики, а студентам важко знайти достатню кількість моделей самотужки. У нас регулярно навчаються студенти інших закладів, як державних, так і приватних, паралельно з основною освітою, тому ми вирішили зробити для них відокремлений курс.