Логотип Академії Новоградського
Іконка: показати мобільну навігацію

Кілька слів про Академію

Вже понад 20 років ми випускаємо спеціалістів індустрії краси різних профілів та кваліфікацій. Багато з них працюють в Україні та за її межами, а дехто й сам став викладачем цієї галузі. За цей час ми здобули багато перемог та пізнали чимало поразок, все це зробило нас тими, хто може з гордістю називати себе професіоналами.

Ми—навчальний заклад, що завжди у вирі подій. Конкурси, чемпіонати чи навіть невеличкі семінари—ми особисто беремо участь у всіх можливих, а головне—завжди залучаємо наших вихованців. Ми ставимо собі за мету випускати спеціалістів, що можуть розпочати професійну роботу одназу після закінчення навчання, в наслідок цого—ключовим пріоритетом для нас є максимально можливе відпрацювання практичних навиків.

У нас діє програма «обслуговування у практикантів». Завдяки їй, ми забезпечуємо інтенсивний потік клієнтів для відпрацювання практичних навиків—ви можете завітати до нас, та ознайомитись з навчальним процесом особисто. Навчання проходить у місті Львові, в затишному дворику в центрі міста. У нас також є окремі зали для відпрацювання практики, що знаходяться неподалік від основного корпусу. При потребі, ми допомагаємо жителям інших міст з пошуком житла на період навчання.

Логотип Академії Новоградського (повна версія)
Одна з найстаріших перукарських шкіл Львова, ще з 1996 року
Логотип міжнародної асоціації перукарів OMC
Член міжнародної асоціації перукарів OMC
(Organisation Mondiale Coiffure)