Працюємо під час війни.

Безкоштовні стрижки, зачіски та інші перукарські послуги у Львові

  • 1Обслуговування проводять учні-практиканти під контролем професійних майстрів-викладачів.
  • 2Обов'язковий попередній запис за номером телефону.
  • 3Косметичні засоби, якщо такі будуть використовуватись, оплачуються окремо.
Телефонуйте:
+380 (63) 199–10–49
Ми знаходимось за адресою:
Львів, вул. Чайковського, 15 (вхід у дворі)
Понеділок—Субота; 10:00~14:00

Продовжуємо працювати. Нагадуємо зараз діє спеціальний скорочений розклад. Усі оновлення публікуємо вгорі сторінки. Перед візитом просимо здійснити попередній запис за номером телефону. Для зручності розмістили контактну інформації вгорі сторінки. Просимо в пріоритеті телефонувати на мобільні номери. Телефонуйте у любий, навіть неробочий час — постараємось відповісти, або зателефонуємо пізніше.

Нові фото

Добавили кілька нових фотографій зроблених під час війни.

← Попереднє Наступне →

Шановні відвідувачі, ми частково відновили свою роботу 21 березня 2022 року. В зв'язку з повномаштабною війною проти російських окупантів діють спеціальні умови.

Усі важливі оновлення ми будемо публікувати вверху сторінки.

Актуальний розклад:
10:00—14:00 з понеділка по суботу (в окремих випадках, можливо трішки довше). Неділя — вихідний.
Ми знаходимось за адресою:
Львів, вул. Чайковського, 15 (вхід у дворі)

Наполегливо просимо записуватись за номером телефону. У нас зараз дуже великий потік клієнтів та нехватка студентів та персоналу — просимо проявляти терпеливість. Ми обовязково зв'яжемось з усіма хто здійснив попередній запис.

Обслуговування у практикантів, проводиться лише за наявності двох вакцинацій або ПЛР тесту.
Фотографія під час роботи ультрафіолетової станції дезінфекції

В зв'язку з карантинними обмеженнями Covid19, попередній запис за номером телефону є обов'язковим у всіх видах та формах перукарень та салонів краси, в тому числі й навчальних залах. Вхід в приміщення дозволено лише в масках.

Попередній запис

Вкажіть свій номер телефону для здійснення попереднього запису. Наш адміністратор підбере час для візиту, якщо він вас не влаштує, ви зможете перенести, або відмінити ваш запис. Ми не розсилаємо рекламних повідомлень на залишені координати для зв'язку.
+380

Що варто знати перед тим, як іти на обслуговування?

Чи не залишусь я спотвореним, або як то кажуть «лисим» після ваших учнів?
Ні. Усі послуги проводяться під керівництвом професійних викладачів, до того ж, учні виконують лише добре відомі їм процедури. Зазвичай різниця між практикантами та професійними майстрами це час виконання послуг, тому будьте готові, що послуги можуть виконуватись трішки довше, ніж у звичайних перукарнях. Ну і на сам кінець, у нас навчаються не лише учній, але й досвідчені майстри, які проходять підвищення та розширення кваліфікації, ви, матимете шанс потрапити на обслуговування до них теж, і що саме головне—теж безкоштовно. Ну, а якщо ж ви серйозно бажаєте підстригтись 👨‍🦲наголо, то і це не проблема 😉.
Дізнавайтесь розклад навчальних груп заздалегідь
А краще запишіться, і ми запросимо вас у неперегружений день.
Приходьте з вимитою головою
Ми беремо невелику плату за косметику, зокрема за шампуні, бальзами тощо Якщо ви бажаєте прийти та одразу почати обслуговання — обов'язково приходьте з вимитою головою — це збереже час та кошти.
Чи можу я приносити свої косметичні засоби, скажімо фарби?
Так, якщо вони належної якості та відомих фірм. Зауважте, дешеві фарби та інші косметичні засоби, які інколи можна зустріти на ринках та супермаркетах можуть мати непередбачувані результати, або ж, відстутність як таких взагалі, до того ж, вони можуть бути шкідливими для здоров'я, як для клієнта так і для учня. Ми радимо зателефонувати та проконсультуватись з нашим адміністратором щодо вибору фарб, чи інших косметичних засобів. Зверніть увагу, що ми можемо надати потрібну кількість засобів (на вагу, або по об'єму), але за них доведеться заплатити. У нас помірні ціни та виключно професійні косметичні препарати. Як такого мінімального замовлення немає, ви можете, скажімо придбати кілька грам фарби, щоб зафарбувати кілька пасем.
Якщо учень не зможе по певним причинам завершити свою роботу?
Її завершить викладач. Хоч у нас таке практично не трапляється, проте, можемо запевнити, що ми не залишимо вас з незавершеною роботою.
Санітарія та гігієна
Ми дуже суворо слідкуємо за дотриманням санітарії та гігієни у нашому закладі. Дотримання санітарно-гігієнічних норм повністю відповідає вимогам встановленим для звичайних перукарень. Увесь перукарський інструмент та інше обладнання миється та дезинфікується після кожного клієнта. Ми використовуємо сучасні ультра-фіолетові станції дезінфекції та класичні рідинні засоби дезінфекції, де використання перших неможливе. Усі рушники використовуються лише раз, після чого відправляються на прання та дезінфекцію.
Професійне обладнання та інструмент
Ми використовуємо виключно професійний інструмент та перукарське орбладнання. Кожен учень має придбані власні інстументи професійного рівня, якими, як правило, він буде працювати у майбутньому і після навчання.

Контактна інформація

Наша адреса:
Львів, вул. Чайковського, 15 (вхід через дворик)
Розклад роботи:
Пн—Пт: 10:00—18:00; Сб: 10:00—15:00; Нд: Вихідний
* Обов'язково дізнавайтесь розклад навчальних груп перед візитом.
Номери телефонів для запису та довідки:
(+38032) 261–13–13
стаціонарний, Львів
(+38067) 559–91–99
Київстар
(+38063) 199–10–49
Lifecell