Логотип Академії Новоградського
Іконка: показати мобільну навігацію

Останні новини

Оголошується набір групи за напрямком «перукар-модельєр» з середини листопада. Група розміром до 10 осіб, навчання у першій половині дня. Ми вже отримали певну кількість заяв у цю групу напередодні, тому, ми плануємо завершити набір ще до кінця цього місяця. Ми також, невдовзі, будемо проводити набір за напрямком «майстер манікюру та педикюру», точну дату буде оголошено трішки пізніше. За більш детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, за основними номерами телефонів.

До уваги абітурієнтів. Оголошується набір за напрямком майстер візажу та завершується набір за напрямком майстер манікюру та педикюру (близько 1—2 вільних місць). Також раді повідомити, що ми готуємо додатковий набір на перукаря-модельєра на середину або кінець осені (точні дати невдовзі будуть названі). Звертайтесь за консультацією та записуйтесь на навчання вже зараз.

Завершується набір груп на вересень 2018 року. Просимо усіх охочих потрапити у вересневі групи навчання здійснити запис до 31 серпня. У нас залишилось декілька вільних місць за напрямками: перукар-модельєр; та майстер манікюру та педикюру. Дізнавайтесь, будь ласка, усі деталі за основними номерами телефонів. Ми також будемо проводити додатковий набір осінню, одразу після випуску давніших груп, що зараз навчаються у нас, точні дати будуть оголошені трішки пізніше—слідкуйте за новинами.

Ми опублікували коротку інформацію по напрямку «Перукар-Барбер» та можливість подання заяви за ним. Інформацію про терміни та вартість навчання запитуйте, будь ласка, по телефону. У нас є дкілька варіантів навчання за цим напрямком, серед них: повний курс перукарської справи в який входить курс барбера; та варіанти навчання для вже дипломованих майстрів—в якості розширення кваліфікації. Також зауважте: усі, хто раніше подав заяви на «перукаря-модельєра», можуть змінити напрямок на «перукаря-барбера». Невдовзі ми підготуємо трішки більше інформації про цей напрямок, а зараз ми готові відповісти на всі ваші запитання по телефону, або іншим, зручним для вас способом.

До уваги абітурієнтів та відвідувачів! Протягом серпня місяця у нас тривають щорічні літні канікули. Наш навчальний заклад працюватиме за скороченим розкладом. Якщо, ви, бажаєте відвідати нас для подання заяви на навчання, чи з приводу інших питань—уточнюйте, будь ласка, розклад роботи спершу, за одним з номерів телефонів: (+38067) 559–91–99 або (+38063) 199–10–49. Ви також можете залишити свій номер телефону і ми зателефонуємо вам самі, або ж скористайтесь формою для надсилання повідомлень. Для гарантії поступлення, ви, можете подати заяву на навчання онлайн, усі заяви обробляються протягом доби. Повна робота навчального закладу буде відновлена напередодні вересня місяця.

Шановні відвідувачі, з 19 липня 2018 ми повністю перейшли на новий сайт та домен vnacademy.com.ua (на якому ви зараз знаходитесь). Ми також оголошуємо новий набір груп на навчання. Не втрачайте можливість вчасно здійснити запис на навчання у наші щорічні вересневі набори груп. Подані заздалегідь заяви забезпечать вам гарантію поступлення та вибір зручного часу навчання. Кількість груп та осіб у кожній обмежена.

12345