Логотип Академії Новоградського
Іконка: показати мобільну навігацію

Останні новини

Шановні відвідувачі, нагадуємо, що протягом серпня місяця у нас триватимуть щорічні літні ☀канікули, тому навчальний заклад працюватиме за скороченим розкладом. Перед візитом радимо зателефонувати за одним з основних номерів телефону та уточнити точний розклад. Ми повернемось до стандартного режиму роботи 26 серпня 2019 року—за тиждень до початку навчання вересневих груп. Онлайн заявки будуть прийматись протягом усього періоду. Радимо заздалегідь здійснити попередній запис, оскільки кількість місць у групах обмежена. Ми також плануємо провести додатковий набір у середині, або в кінці вересня місяця, точна інформація буде надана згодом.

Завершується набір на 3 червня за напрямком «Чоловічий перукар, барбер», усі групи практично сформовані, тому просимо завчасно подати заявки про намір навчатись. Ми готуємо додаткову групу, початок навчання в якій перенесено на 1 тиждень (на 10 червня), таким чином добір у цю групу триватиме до кінця наступного тижня. Максимальна кількість осіб у цих групах було зменшено до 6 осіб; це пов'язано з більш інтенсивною формою навчання за цим напрямком.

Також, раді повідомити про початок набору щорічних вересневих груп. Набір буде проводитись за усіма основними напрямками: «Перукар-модельєр», «Перукар-барбер», «Майстер манікюру та педикюру», а також «Майстер візажу». Початок навчання заплановано на 2 вересня 2019, навчання у деяких групах розпочнеться дещо пізніше (приблизно на 1—2 тижні). Набір триватиме протягом усього літа, просимо заздалегідь здійснювати запис. Більш точні дати груп будуть опубліковані по мірі поступлення заявок на навчання. Ми будемо згідно побажань учнів формувати розклад занять, тому, раніше подана заявка дозволить вам обрати зручніший час для відвідувань. Телефонуйте, пишіть—наш адміністратор спільно з викладачами надасть вам більш детальну консультацію.

Оголошується набір за напрямком 💈 Чоловічий перукар, барбер загальною тривалістю всього 2 місяці. Навчання триватиме протягом червня—липня 2019 року. Цей курс відрізняється підвищеною інтенсивністю та максимальному зосереджені на відпрацюванні практики, частка якої становитиме понад 90%. Зауважте, ми повністю забезпечуємо навчальний процес справжніми клієнтами. Поспішайте здійснити попередній запис і здобути цікаву та завжди актуальну професію всього за одне ☀ літо.

Також нагадуємо про завершення набору за напрямком 💅 майстер манікюру та педикюру. Останні заявки прийматимуться до вівторка (14.05.2019).

Завершується набір за напрямками перукар-барбер (повний курс чоловічий/жіночий перукар + барбер) та ексклюзивний курс чоловічий перукар, барбер зі скороченим терміном навчання та зниженою вартістю. Початок навчання заплановано на кінець квітня—початок травня місяця. У нас залишилось декілька місць за цими напрямками, тому ми продовжуємо добір ще до кінця наступного тижня (до 12 травня).

Окрім цього хочемо заздалегідь повідомити, що наближаються стандартні щорічні набори груп на вересень місяць. Окрім вересневих наборів ми також будемо проводити деякі літні набори, зокрема за напрямками з невеликою тривалістю навчання. Також зверніть увагу, що ми пропонуємо форми навчання в яких можна поєднувати навчання у інших закладах. Більш детальну інформацію та точні дати буде оголошено невдовзі, а зараз будемо раді відповісти на ваші запитання за основними номерами телефонів: +380 (67) 559–91–99 (Київстар); +380 (63) 199–10–49 (Lifecell); за цими номерами також можна звернутись за допомогою «месенджерів»: 💬Viber та 💬WhatsApp; або ж, залишайте свої повідомлення та запитання за допомогою форми зворотнього зв'язку на нашому сайті, наш адміністратор відповідає протягом доби у робочі дні.

Завершується набір груп на навчання за напрямком чоловічий перукар, барбер з розкладом у першій половині дня, наявність місць уточнюйте, будь ласка, за основними номерами телефонів. У нас залишилась певна кількість місць у групи з розкладом у другій половині дня, зауважте, прийом заявок проходитиме лише до кінця квітня. Окрім цього ми формуємо спеціальну групу з специфічним розкладом, яка підійде тим, хто працює або навчається у інших закладах.

Окрім перукарського мистецтва, ми розпочали прийом заявок на навчання за напрямком майстер манікюру та педикюру. Цей нампрямок включає повну програму навчання класичного майстера манікюру, а також безліч новинок манікюрної індутстрії з усього світу, з якими, готові поділитись наші викладачі, які регулярно підвищують свою кваліфікаю на різноманітних семінарах та майстер-класах. Як і в інших напрямках, ми забезпечуємо інтенсивне відпрацювання практичних навиків на справжніх клієнтах, що дозволить вам, одразу після навчання стати майстром впевненим у своїх силах та навиках.

Пишіть та телефонуйте, наш адміністратор з радістю відповість на усі ваші запитання та надасть кваліфіковану консультацію у найкоротші терміни. Також, раді запросити вас у наш навчальний заклад, який відкритий для усіх бажаючих у робочий час (див. адресу та розклад на стор. контактна інформація), щоб ознайомитись з викладачами та навчальним процесом особисто.

🌼Весна🌼—час для натхнень та здобуття чогось нового. Пропонуємо ексклюзивний курс перукарськкої справи «Чоловічий перукар, барбер», націлений на надання перукарських послуг чоловікам. Цей напрямок підійде усім бажаючим навчитись наданню послуг у 💈Барбершопах чи просто перукарнях поділених на чоловічий/жіночий зили. Спеціально розроблена програма дозволить вам в самі короткі терміни здобути нову та набираючу неабиякої популярності професію.

Навчання проходитиме у невеликих групах. Загальна тривалість 4 місяці, на вибір декілька груп навчання з коригованим розкладом, а також приваблива ціна: 16'000₴ за весь курс. Ми забезпечуємо інтенсивне відпрацювання практичних навиків на справжніх клієнтах. Поспішайте здійснити попередній запис, набір триватиме лише до кінця квітня.

За більш детальною інформацією щодо набору звертайтесь, будь ласка, за основними номерами телефонів, або ж, самі завітайте до нас за адресою: м. Львів, вул. Чайковського, 15.

Ми добавили інформацію по декільком наборам груп на навчання які проходитимуть 🌼навесні🌼 цього року. Зокрема, за напрямками перукар-модельєр та майстер манікюру та педикюру. Обидва напрямки розраховані на початківців та містять повну програму навчання. Прийом заявок буде завершено незадовго до початку навчання.

Інформація про деякі додаткові набори груп буде додана згодом, а зараз наш адміністратор з радістю відповість на усі ваші запитання за основними номерами телефонів, або ж звертайтесь за допомогою онлай форми залишити повідомлення.

Також раді запросити вас у наш навчальний заклад, щоб ознайомитись з навчальним процесом та викладачами особисто, за адресою: м. Львів, вул. Чайковського, 15 (радимо заздалегідь зателефонувати та дізнатись розклад начальних груп).

Підходить до завершення спеціальний набір за напрямком перукар-модельєр, тривалістю 6 місяців. У нас залишилось декілька вільних місць, за більш детальною інформацією стосовно цього набору звертайтесь, будь ласка, за основними номерами телефонів.

Також хочемо повідомити, що ми підготували нові набори груп за напрямками майстер манікюру та педикюру, а також майстер візажу, обидва напрямки розраховані на початківців та включають усю класичну програму навчання за цими дисциплінами.

Будемо раді відповісти на усі ваші запитання за основними номерами телефонів. Ви, також можете залишити повідомлення або номер телефону для зворотнього дзвінка за допомогою онлайн форми «залишити повідомлення», або ж, просто надсилайте ваші запитання на нашу електронну адресу: info@vnacademy.com.ua

Завершується набір на навчання за напрямком перукар-барбер, початок навчання за яким заплановано на 4 лютого, а також навчальні групи за напрямком майстер манікюру та педикюру майже повністю сформовані, ми ще продовжимо приймати заявки до кінця цього тижня. Наступний набір планується приблизно через місяць.

Також хочемо повідомити, що наближається набір за напрямком майстер візажу, приблизна дата початку—середина лютого, більш детальну інформацію буде опубліковано трішки пізніше.

За консультацією щодо навчання звертайтесь, будь ласка, за основними номерами телефонів, за допомогою форми залишити повідомлення, або ж, пишіть прямо на електронну адресу: info@vnacademy.com.ua.

Ми оновили інформацію щодо наборів, які проходитимуть на початку 2019 року. Зверніть увагу, що інформація по ним може дещо змінитись. Уточнюйте, будь ласка, більш детальну інформацію за основними номерами телефонів, за допомогою форми надіслати повідомлення, або ж, пишіть напряму, на нашу електронну адресу: info@vnacademy.com.ua. Ви, також можете просто залишити свій номер телефону для зворотнього дзвінка.

В додаток до цього хочемо повідомити, що у нас триватимуть зимові канікули ☃ протягом перших двох тижнів січня місяця, тому розклад навчального закладу може бути дещо змінено. Телефонуйте, будь ласка, та уточнюйте точний розклад перед візитом до нас у цю пору.

Ви можете залишити заявку про намір навчатись у нас—онлайн, за допомогою форми запис на навчання, заявки оброблятимуться протягом усього часу, в тому числі протягом зимових канікул.

Бажаємо гарного передноворічного настрою ❄⛷❄. —До нового, 2019 року!

Шановні відвідувачі, ми добавили інформацію щодо фіксованих наборів груп, які наближаються у новому, 2019 році, за напрямками: «Перукар-модельєр», «Майстер манікюру та педикюру>» та «Перукар-барбер». Прийом заявок розпочато вже зараз. Ми плануємо дещо зменшити кількість осіб, які навчатимуться у них, тому кількість місць також буде дещо обмеженою, особливо це стосується напрямку «Перукар-барбер», за ним ми отримали вже частину заяв, тому плануємо невдовзі завершити набір. Ми добавимо ще декілька варіантів навчання за цими напрямками трішки пізніше (напередодні нового року). Ви, можете подати заявку вже зараз, а пізніше обрати групу навчання, яка найкраще влаштує вас.

Запитуйте додаткову інформацію за основними номерами телефонів та за допомогою форми надіслати повідомлення, або ж скористайтесь електронною адресою: info@vnacademy.com.ua. Ви, також можете залишити свій номер телефону для зворотнього дзвінка.

Ми дещо оновили наш сайт та добавили деякі функції. Набір за напрямком «Майстер манікюру та педикюру» продовжено до кінця тижня (до 8 грудня), ми отримали велику кількість заявок за цим напрямком, тому розширили набір до 2 груп. Також хочемо повідомити, що наближається набір за напрямками «Перукар-модельєр» та «Перукар-барбер». Приблизна дата початку: середина січня—початок лютого місяця наступного—2019 року. Прийом заявок на навчання розпочато вже зараз. Точні дати початку, кількість груп та інша інформація буде добавлена трішки пізніше.

Оголошується набір групи за напрямком «перукар-модельєр» з середини листопада. Група розміром до 10 осіб, навчання у першій половині дня. Ми вже отримали певну кількість заяв у цю групу напередодні, тому, ми плануємо завершити набір ще до кінця цього місяця. Ми також, невдовзі, будемо проводити набір за напрямком «майстер манікюру та педикюру», точну дату буде оголошено трішки пізніше. За більш детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, за основними номерами телефонів.

До уваги абітурієнтів. Оголошується набір за напрямком майстер візажу та завершується набір за напрямком майстер манікюру та педикюру (близько 1—2 вільних місць). Також раді повідомити, що ми готуємо додатковий набір на перукаря-модельєра на середину або кінець осені (точні дати невдовзі будуть названі). Звертайтесь за консультацією та записуйтесь на навчання вже зараз.

Завершується набір груп на вересень 2018 року. Просимо усіх охочих потрапити у вересневі групи навчання здійснити запис до 31 серпня. У нас залишилось декілька вільних місць за напрямками: перукар-модельєр; та майстер манікюру та педикюру. Дізнавайтесь, будь ласка, усі деталі за основними номерами телефонів. Ми також будемо проводити додатковий набір осінню, одразу після випуску давніших груп, що зараз навчаються у нас, точні дати будуть оголошені трішки пізніше—слідкуйте за новинами.

Ми опублікували коротку інформацію по напрямку «Перукар-Барбер» та можливість подання заяви за ним. Інформацію про терміни та вартість навчання запитуйте, будь ласка, по телефону. У нас є дкілька варіантів навчання за цим напрямком, серед них: повний курс перукарської справи в який входить курс барбера; та варіанти навчання для вже дипломованих майстрів—в якості розширення кваліфікації. Також зауважте: усі, хто раніше подав заяви на «перукаря-модельєра», можуть змінити напрямок на «перукаря-барбера». Невдовзі ми підготуємо трішки більше інформації про цей напрямок, а зараз ми готові відповісти на всі ваші запитання по телефону, або іншим, зручним для вас способом.

До уваги абітурієнтів та відвідувачів! Протягом серпня місяця у нас тривають щорічні літні канікули. Наш навчальний заклад працюватиме за скороченим розкладом. Якщо, ви, бажаєте відвідати нас для подання заяви на навчання, чи з приводу інших питань—уточнюйте, будь ласка, розклад роботи спершу, за одним з номерів телефонів: (+38067) 559–91–99 або (+38063) 199–10–49. Ви також можете залишити свій номер телефону і ми зателефонуємо вам самі, або ж скористайтесь формою для надсилання повідомлень. Для гарантії поступлення, ви, можете подати заяву на навчання онлайн, усі заяви обробляються протягом доби. Повна робота навчального закладу буде відновлена напередодні вересня місяця.

Шановні відвідувачі, з 19 липня 2018 ми повністю перейшли на новий сайт та домен vnacademy.com.ua (на якому ви зараз знаходитесь). Ми також оголошуємо новий набір груп на навчання. Не втрачайте можливість вчасно здійснити запис на навчання у наші щорічні вересневі набори груп. Подані заздалегідь заяви забезпечать вам гарантію поступлення та вибір зручного часу навчання. Кількість груп та осіб у кожній обмежена.

1234