Логотип Академії Новоградського
Іконка: показати мобільну навігацію

Останні новини

🌼Весна🌼—час для натхнень та здобуття чогось нового. Пропонуємо ексклюзивний курс перукарськкої справи «Чоловічий перукар, барбер», націлений на надання перукарських послуг чоловікам. Цей напрямок підійде усім бажаючим навчитись наданню послуг у 💈Барбершопах чи просто перукарнях поділених на чоловічий/жіночий зили. Спеціально розроблена програма дозволить вам в самі короткі терміни здобути нову та набираючу неабиякої популярності професію.

Навчання проходитиме у невеликих групах. Загальна тривалість 4 місяці, на вибір декілька груп навчання з коригованим розкладом, а також приваблива ціна: 16'000₴ за весь курс. Ми забезпечуємо інтенсивне відпрацювання практичних навиків на справжніх клієнтах. Поспішайте здійснити попередній запис, набір триватиме лише до кінця квітня.

За більш детальною інформацією щодо набору звертайтесь, будь ласка, за основними номерами телефонів, або ж, самі завітайте до нас за адресою: м. Львів, вул. Чайковського, 15.

Ми добавили інформацію по декільком наборам груп на навчання які проходитимуть 🌼навесні🌼 цього року. Зокрема, за напрямками перукар-модельєр та майстер манікюру та педикюру. Обидва напрямки розраховані на початківців та містять повну програму навчання. Прийом заявок буде завершено незадовго до початку навчання.

Інформація про деякі додаткові набори груп буде додана згодом, а зараз наш адміністратор з радістю відповість на усі ваші запитання за основними номерами телефонів, або ж звертайтесь за допомогою онлай форми залишити повідомлення.

Також раді запросити вас у наш навчальний заклад, щоб ознайомитись з навчальним процесом та викладачами особисто, за адресою: м. Львів, вул. Чайковського, 15 (радимо заздалегідь зателефонувати та дізнатись розклад начальних груп).

Підходить до завершення спеціальний набір за напрямком перукар-модельєр, тривалістю 6 місяців. У нас залишилось декілька вільних місць, за більш детальною інформацією стосовно цього набору звертайтесь, будь ласка, за основними номерами телефонів.

Також хочемо повідомити, що ми підготували нові набори груп за напрямками майстер манікюру та педикюру, а також майстер візажу, обидва напрямки розраховані на початківців та включають усю класичну програму навчання за цими дисциплінами.

Будемо раді відповісти на усі ваші запитання за основними номерами телефонів. Ви, також можете залишити повідомлення або номер телефону для зворотнього дзвінка за допомогою онлайн форми «залишити повідомлення», або ж, просто надсилайте ваші запитання на нашу електронну адресу: info@vnacademy.com.ua

Завершується набір на навчання за напрямком перукар-барбер, початок навчання за яким заплановано на 4 лютого, а також навчальні групи за напрямком майстер манікюру та педикюру майже повністю сформовані, ми ще продовжимо приймати заявки до кінця цього тижня. Наступний набір планується приблизно через місяць.

Також хочемо повідомити, що наближається набір за напрямком майстер візажу, приблизна дата початку—середина лютого, більш детальну інформацію буде опубліковано трішки пізніше.

За консультацією щодо навчання звертайтесь, будь ласка, за основними номерами телефонів, за допомогою форми залишити повідомлення, або ж, пишіть прямо на електронну адресу: info@vnacademy.com.ua.

Ми оновили інформацію щодо наборів, які проходитимуть на початку 2019 року. Зверніть увагу, що інформація по ним може дещо змінитись. Уточнюйте, будь ласка, більш детальну інформацію за основними номерами телефонів, за допомогою форми надіслати повідомлення, або ж, пишіть напряму, на нашу електронну адресу: info@vnacademy.com.ua. Ви, також можете просто залишити свій номер телефону для зворотнього дзвінка.

В додаток до цього хочемо повідомити, що у нас триватимуть зимові канікули ☃ протягом перших двох тижнів січня місяця, тому розклад навчального закладу може бути дещо змінено. Телефонуйте, будь ласка, та уточнюйте точний розклад перед візитом до нас у цю пору.

Ви можете залишити заявку про намір навчатись у нас—онлайн, за допомогою форми запис на навчання, заявки оброблятимуться протягом усього часу, в тому числі протягом зимових канікул.

Бажаємо гарного передноворічного настрою ❄⛷❄. —До нового, 2019 року!

Шановні відвідувачі, ми добавили інформацію щодо фіксованих наборів груп, які наближаються у новому, 2019 році, за напрямками: «Перукар-модельєр», «Майстер манікюру та педикюру>» та «Перукар-барбер». Прийом заявок розпочато вже зараз. Ми плануємо дещо зменшити кількість осіб, які навчатимуться у них, тому кількість місць також буде дещо обмеженою, особливо це стосується напрямку «Перукар-барбер», за ним ми отримали вже частину заяв, тому плануємо невдовзі завершити набір. Ми добавимо ще декілька варіантів навчання за цими напрямками трішки пізніше (напередодні нового року). Ви, можете подати заявку вже зараз, а пізніше обрати групу навчання, яка найкраще влаштує вас.

Запитуйте додаткову інформацію за основними номерами телефонів та за допомогою форми надіслати повідомлення, або ж скористайтесь електронною адресою: info@vnacademy.com.ua. Ви, також можете залишити свій номер телефону для зворотнього дзвінка.

Ми дещо оновили наш сайт та добавили деякі функції. Набір за напрямком «Майстер манікюру та педикюру» продовжено до кінця тижня (до 8 грудня), ми отримали велику кількість заявок за цим напрямком, тому розширили набір до 2 груп. Також хочемо повідомити, що наближається набір за напрямками «Перукар-модельєр» та «Перукар-барбер». Приблизна дата початку: середина січня—початок лютого місяця наступного—2019 року. Прийом заявок на навчання розпочато вже зараз. Точні дати початку, кількість груп та інша інформація буде добавлена трішки пізніше.

Оголошується набір групи за напрямком «перукар-модельєр» з середини листопада. Група розміром до 10 осіб, навчання у першій половині дня. Ми вже отримали певну кількість заяв у цю групу напередодні, тому, ми плануємо завершити набір ще до кінця цього місяця. Ми також, невдовзі, будемо проводити набір за напрямком «майстер манікюру та педикюру», точну дату буде оголошено трішки пізніше. За більш детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, за основними номерами телефонів.

До уваги абітурієнтів. Оголошується набір за напрямком майстер візажу та завершується набір за напрямком майстер манікюру та педикюру (близько 1—2 вільних місць). Також раді повідомити, що ми готуємо додатковий набір на перукаря-модельєра на середину або кінець осені (точні дати невдовзі будуть названі). Звертайтесь за консультацією та записуйтесь на навчання вже зараз.

Завершується набір груп на вересень 2018 року. Просимо усіх охочих потрапити у вересневі групи навчання здійснити запис до 31 серпня. У нас залишилось декілька вільних місць за напрямками: перукар-модельєр; та майстер манікюру та педикюру. Дізнавайтесь, будь ласка, усі деталі за основними номерами телефонів. Ми також будемо проводити додатковий набір осінню, одразу після випуску давніших груп, що зараз навчаються у нас, точні дати будуть оголошені трішки пізніше—слідкуйте за новинами.

Ми опублікували коротку інформацію по напрямку «Перукар-Барбер» та можливість подання заяви за ним. Інформацію про терміни та вартість навчання запитуйте, будь ласка, по телефону. У нас є дкілька варіантів навчання за цим напрямком, серед них: повний курс перукарської справи в який входить курс барбера; та варіанти навчання для вже дипломованих майстрів—в якості розширення кваліфікації. Також зауважте: усі, хто раніше подав заяви на «перукаря-модельєра», можуть змінити напрямок на «перукаря-барбера». Невдовзі ми підготуємо трішки більше інформації про цей напрямок, а зараз ми готові відповісти на всі ваші запитання по телефону, або іншим, зручним для вас способом.

До уваги абітурієнтів та відвідувачів! Протягом серпня місяця у нас тривають щорічні літні канікули. Наш навчальний заклад працюватиме за скороченим розкладом. Якщо, ви, бажаєте відвідати нас для подання заяви на навчання, чи з приводу інших питань—уточнюйте, будь ласка, розклад роботи спершу, за одним з номерів телефонів: (+38067) 559–91–99 або (+38063) 199–10–49. Ви також можете залишити свій номер телефону і ми зателефонуємо вам самі, або ж скористайтесь формою для надсилання повідомлень. Для гарантії поступлення, ви, можете подати заяву на навчання онлайн, усі заяви обробляються протягом доби. Повна робота навчального закладу буде відновлена напередодні вересня місяця.

Шановні відвідувачі, з 19 липня 2018 ми повністю перейшли на новий сайт та домен vnacademy.com.ua (на якому ви зараз знаходитесь). Ми також оголошуємо новий набір груп на навчання. Не втрачайте можливість вчасно здійснити запис на навчання у наші щорічні вересневі набори груп. Подані заздалегідь заяви забезпечать вам гарантію поступлення та вибір зручного часу навчання. Кількість груп та осіб у кожній обмежена.

1234