Логотип Академії Новоградського
Іконка: показати мобільну навігацію

Останні новини

Шановні відвідувачі, згідно постанови уряду, карантин продовжується до 11 травня 2020 року. Ця дата може змінитись, слідкуйте за новинами.

Ми також підготували спеціальні набори за напрямками Перукар-модельєр та Барбер, які проводитимуться частково дистанційно. Ми плануємо охопити якомога більше теоретичного матеріалу за час перебування на карантині. На даний момент у нас вже навчаються учні за такою формою, нові та ті хто розпочав навчання до початку карантину. Більш детальна інформація доступна за цим посилання: Дистанційне навчання.

Ви будете закриті до кінця навчального року?

Ні, в любому разі дуже надіємось, що ситуація з пандемією невдовзі покращиться. А загалом деяка інформація, яку можна почути у ЗМІ, стосується середньої освіти (звичайні школи) та вищих навчальних закладів. Ми плануємо повернутись до роботи та навчання після пом'якшення умов карантину. Більш точну форму навчання ми озвучимо після офіційної постанови уряду, але загалом принцип навчання може трішки змінитись, а саме: потенційно ми зменшимо розмір груп до кількості осіб, яка буде дозволена до перебування у звичайних салонах. Оскільки наше навчання це і є здебільшого практика, яка майже нічим не відрізняється від обслуговування клієнтів у звичайних перукарнях, а значить правила обслуговування та певні обмеження будуть встановлені до відповідності вимог карантину у перукарнях та салонах краси.

Згідно рішення уряду від 25 березня 2020 року, ми продовжуємо карантин до . Ця дата може змінитись, тому радимо слідкувати за новинами та оновленнями.

Також хочемо повідомити, що ми готуємо набори груп на навчання, зокрема ті, які було перенесено з березня місяця, орієнтовна дата початку навчання за напрямком «Перукар-модельєр» та за напрямком «Барбер». Ви можете подавати заявки на навчання заздалегідь, у разі зміни дати початку, ми обов'язково попередимо вас.

Не забувайте про посилену гігієну під час карантину—частіше мийте та дезінфікуйте руки, носіть санітарні 😷маски та дотримуйтесь порад експертів щодо дотримання карантину. Бажаємо всім міцного здоров'я.

Шановні відвідувачі, в зв'язку з пандемією коронавірусу Covid-19, наш навчальний заклад закритий на карантин до 3 квітня. Усі набори груп, які було заплановано на березень місяць буде перенесено. Якщо ви вже здійснили попередній запис, дочекайтесь, будь ласка, доки наш адміністратор зв'яжеться з вами. Детальніше про нові дати початку навчання ми повідомимо після повернення до роботи після карантину. Слідкуйте за новинами, дотримуйтесь порад експертів щодо 😷 санітарії під час карантину. Бажаємо всім міцного здоров'я та сили у цей непростий час.

Завершується набір на на навчання за напрямком Перукар-модельєр, дату початку за яким заплановано на 16 березня. Поспішайте подати заявку, щоб потрапити у цей набір. Нагадуємо, що кількість місць за цим напрямком було зменшено до 6 осіб.

Також, хочемо повідомити, що готується черговий набір за напрямком 💈Барбер, цей курс охоплює послуги, які надаються здебільшого чоловікам, а також включає в себе поглиблений курс підбору та моделювання борід та вусів. Цей напрямок має підвищену інтенсивність—навчання включає додаткові години, а загальна тривалість курсу становить усього 4 місяці, вартість 4'000 гривень за 1 місяць. Цей напрямок є популярним серед чоловіків, проте, у нас навчається за ним багато жінок теж. Детальна інформація про курс та програма навчання доступна у розділі про курси перукарської майстерності.

Більш детальну інформацію про набори та навчання запитуйте за основними номерами телефонів, за допомогою форми на сайті, або пишіть прямо на електронну пошту info@vnacademy.com.ua. Ви також можете зателефонувати, або написати нам за допомогою «месенджерів» Viber та WhatsApp—детальніше у розділі контактна інформація.

Шановні відвідувачі, ми повернулися до звичайного розкладу роботи після зимових канікулів. Хочемо повідомити, що група навчання за напрямком 💈Барбер практично сформована, а тим хто вже подав заявку на навчання ми в скорому часі зателефонуємо для узгодження деталей навчання.

Також хочемо повідомити, що ми підготували додатковий набір за напрямком Перукар-модельєр на початок лютого, а саме на 10 лютого 2020 року, проте, якщо ми отримаємо достатню кількість заявок, ми перенесемо початок навчання на 3 лютого 2020 року. Залишити заявку про намір навчатись можна за допомогою цієї форми на сайті, або за основними номерами телефонів.

Шановні відвідувачі, протягом січня у нас триватимуть ☃зимові канікули☃, тому навчальний заклад працюватиме за скороченим розкладом роботи. Радимо телефонувати та дізнаватись точний роклад роботи за основними номерами телефонів. Ми повністю повернемось до звичайного розкладу роботи .

Також, хочем повідомити, що ми підготували новий набір на навчання за напрямком 💈Барбер на кінець січня. Попередній запис можна здійнити за телефоном або за допомогою форми на сайті.

Бажаємо гарно відпочити протягом зимових вихідних. Зустрінемось у новому, 2020 році.

Ми готуємо останній у цьому році набір за напрямком 💈Барбера на 23 грудня, просимо подавати свої заявки заздалегідь. Ми вже отримали певну кількість заяв, тому, якщо група буде набрана скоріше вказаної дати, ми одразу розпочнемо навчання.

Ми вирішили добавити трішки більше нових фото, ви можете ознайомитись з деякими з наших викладачів, а також навчальним процесом у нашій оновленій 📷фотогалереї. Ми зараз готуємо старі та історичні фотографії, тому заходьте частіше та перевіряйте оновлення.

Також хочемо повідомити, що ми зробили обслуговування у наших учнів безкоштовним до кінця року, за умови попереднього запису за номером телефону. Запрошуємо вас на стрижки зачіски та інші перукарські послуги до наших учнів, які вже відпрацьовують практичні навики, також приводьте своїх знайомих. Більше інформації про обслуговування у практикатнів можна знайти за цим посиланням.

Оголошується набір групи за напрямком 💈 Барбер (курс чоловічого перукаря з поглибленим вивченням підбору та моделювання борід та вусів) на середину листопада, точну дату початку навчання заплановано на 11 листопада. Повна вартість становить 18'000 гривень (4000 гривень за місяць), а максимальна величина групи становитиме 8 осіб, навчання у першій половині дня. Просимо заздалегідь подавати свої заявки на навчання, у нас є можливість попереднього запису за допомогою онлай форми. Більш детальну консультацію, можна отримати за основними номерами телефонів або залишивши повідомлення. Також, можете звертатись прямо на нашу електронну адресу: info@vnacademy.com.ua.

Як і згадувалось раніше ми оголошуємо додаткові набори за напрямками Перукар-модельєр та Барбер на середину жовтня. Обидва напрямки розраховані на початків. Кількість місць у кожній групі до 8 осіб, навчання у першій половині дня. Нагадуємо, що напрямок Барбера, це напрямок виключно чоловічого перукаря, який включає програму підвищеної інтенсивності, завдяки чому тривалість навчання вдалось скоротити до 4 місяців. При бажанні, ви зможете продовжити навчання у нас на перукаря широкого профілю (чоловічий/жіночий перукар, також відомий як—перукар-універсал).

Усі напрямки навчання доступні у поєднанні з навчанням у інших закладах чи роботою. Зверніться до нас, і наш адміністратор проконсультує вас, а також запропонує найкращий для вас розклад занять.

Шановні відвідувачі, ми повернулись до звичайного розкладу роботи після літніх канікул. Хочемо повідомити, що більша кількість вересневих груп практично сформована, у нас залишилось всього декілька міць з розкладом у першій половині дня та після обіду. Деякі заявки ще не підтверджені, тому точну інформацію щодо наявності місць запитуйте за основними номерами телефонів. Ми, також плануємо провести один додатковий набір ближче до кінця вересня, точну дату та напрямки буде оголошено трішки пізніше.

Раді запросити до нас на консультацію та запис на навчання, за адресою: вул. Чайковсього, 15 (деталі на сторінці контактна інформація). Ви, також можете подати заявку онлайн на сторінці запис на навчання, заявки обробляються протягом однієї доби. Нагадуємо, що більшість груп розпочне своє перше заняття у понеділок 2 вересня, тому радимо здійснити запис заздалегідь, особливо, якщо ви проживаєте у м. Львові, оскільки 2 числа очікується велика завантаженість з прийняттям документів та оформленням заявок, особливо від осіб які прибудуть на навчання з інших областей.

Оновлення від 31 серпня:

Повідомляємо, що з 16 вересня 2019 року вступають в силу нові ціни на навчання за деякими напрямками, а саме:

НапрямокВартість навчання до 15 вересня 2019 рокуВартість навчання з 16 вересня 2019 року
Перукар-модельєр20'000 гривень
повний курс
22'000 гривень
повний курс
Підвищення кваліфікації (перукаря)3500 гривень
10 занять
5000 гривень
10 занять
Майстер манікюру та педикюру3500 гривень
повний курс
4500 гривень
повний курс
Майстер візажу5000 гривень
повний курс
6000 гривень
повний курс

Усі подані заявки до 15 вересня включно будуть обраховані за поточною (старою) ціною.

Шановні відвідувачі, нагадуємо, що протягом серпня місяця у нас триватимуть щорічні літні ☀канікули, тому навчальний заклад працюватиме за скороченим розкладом. Перед візитом радимо зателефонувати за одним з основних номерів телефону та уточнити точний розклад. Ми повернемось до стандартного режиму роботи 26 серпня 2019 року—за тиждень до початку навчання вересневих груп. Онлайн заявки будуть прийматись протягом усього періоду. Радимо заздалегідь здійснити попередній запис, оскільки кількість місць у групах обмежена. Ми також плануємо провести додатковий набір у середині, або в кінці вересня місяця, точна інформація буде надана згодом.

Завершується набір на 3 червня за напрямком «Чоловічий перукар, барбер», усі групи практично сформовані, тому просимо завчасно подати заявки про намір навчатись. Ми готуємо додаткову групу, початок навчання в якій перенесено на 1 тиждень (на 10 червня), таким чином добір у цю групу триватиме до кінця наступного тижня. Максимальна кількість осіб у цих групах було зменшено до 6 осіб; це пов'язано з більш інтенсивною формою навчання за цим напрямком.

Також, раді повідомити про початок набору щорічних вересневих груп. Набір буде проводитись за усіма основними напрямками: «Перукар-модельєр», «Перукар-барбер», «Майстер манікюру та педикюру», а також «Майстер візажу». Початок навчання заплановано на 2 вересня 2019, навчання у деяких групах розпочнеться дещо пізніше (приблизно на 1—2 тижні). Набір триватиме протягом усього літа, просимо заздалегідь здійснювати запис. Більш точні дати груп будуть опубліковані по мірі поступлення заявок на навчання. Ми будемо згідно побажань учнів формувати розклад занять, тому, раніше подана заявка дозволить вам обрати зручніший час для відвідувань. Телефонуйте, пишіть—наш адміністратор спільно з викладачами надасть вам більш детальну консультацію.

Оголошується набір за напрямком 💈 Чоловічий перукар, барбер загальною тривалістю всього 2 місяці. Навчання триватиме протягом червня—липня 2019 року. Цей курс відрізняється підвищеною інтенсивністю та максимальному зосереджені на відпрацюванні практики, частка якої становитиме понад 90%. Зауважте, ми повністю забезпечуємо навчальний процес справжніми клієнтами. Поспішайте здійснити попередній запис і здобути цікаву та завжди актуальну професію всього за одне ☀ літо.

Також нагадуємо про завершення набору за напрямком 💅 майстер манікюру та педикюру. Останні заявки прийматимуться до вівторка (14.05.2019).

Завершується набір за напрямками перукар-барбер (повний курс чоловічий/жіночий перукар + барбер) та ексклюзивний курс чоловічий перукар, барбер зі скороченим терміном навчання та зниженою вартістю. Початок навчання заплановано на кінець квітня—початок травня місяця. У нас залишилось декілька місць за цими напрямками, тому ми продовжуємо добір ще до кінця наступного тижня (до 12 травня).

Окрім цього хочемо заздалегідь повідомити, що наближаються стандартні щорічні набори груп на вересень місяць. Окрім вересневих наборів ми також будемо проводити деякі літні набори, зокрема за напрямками з невеликою тривалістю навчання. Також зверніть увагу, що ми пропонуємо форми навчання в яких можна поєднувати навчання у інших закладах. Більш детальну інформацію та точні дати буде оголошено невдовзі, а зараз будемо раді відповісти на ваші запитання за основними номерами телефонів: +380 (67) 559–91–99 (Київстар); +380 (63) 199–10–49 (Lifecell); за цими номерами також можна звернутись за допомогою «месенджерів»: 💬Viber та 💬WhatsApp; або ж, залишайте свої повідомлення та запитання за допомогою форми зворотнього зв'язку на нашому сайті, наш адміністратор відповідає протягом доби у робочі дні.

Завершується набір груп на навчання за напрямком чоловічий перукар, барбер з розкладом у першій половині дня, наявність місць уточнюйте, будь ласка, за основними номерами телефонів. У нас залишилась певна кількість місць у групи з розкладом у другій половині дня, зауважте, прийом заявок проходитиме лише до кінця квітня. Окрім цього ми формуємо спеціальну групу з специфічним розкладом, яка підійде тим, хто працює або навчається у інших закладах.

Окрім перукарського мистецтва, ми розпочали прийом заявок на навчання за напрямком майстер манікюру та педикюру. Цей нампрямок включає повну програму навчання класичного майстера манікюру, а також безліч новинок манікюрної індутстрії з усього світу, з якими, готові поділитись наші викладачі, які регулярно підвищують свою кваліфікаю на різноманітних семінарах та майстер-класах. Як і в інших напрямках, ми забезпечуємо інтенсивне відпрацювання практичних навиків на справжніх клієнтах, що дозволить вам, одразу після навчання стати майстром впевненим у своїх силах та навиках.

Пишіть та телефонуйте, наш адміністратор з радістю відповість на усі ваші запитання та надасть кваліфіковану консультацію у найкоротші терміни. Також, раді запросити вас у наш навчальний заклад, який відкритий для усіх бажаючих у робочий час (див. адресу та розклад на стор. контактна інформація), щоб ознайомитись з викладачами та навчальним процесом особисто.

🌼Весна🌼—час для натхнень та здобуття чогось нового. Пропонуємо ексклюзивний курс перукарськкої справи «Чоловічий перукар, барбер», націлений на надання перукарських послуг чоловікам. Цей напрямок підійде усім бажаючим навчитись наданню послуг у 💈Барбершопах чи просто перукарнях поділених на чоловічий/жіночий зили. Спеціально розроблена програма дозволить вам в самі короткі терміни здобути нову та набираючу неабиякої популярності професію.

Навчання проходитиме у невеликих групах. Загальна тривалість 4 місяці, на вибір декілька груп навчання з коригованим розкладом, а також приваблива ціна: 16'000₴ за весь курс. Ми забезпечуємо інтенсивне відпрацювання практичних навиків на справжніх клієнтах. Поспішайте здійснити попередній запис, набір триватиме лише до кінця квітня.

За більш детальною інформацією щодо набору звертайтесь, будь ласка, за основними номерами телефонів, або ж, самі завітайте до нас за адресою: м. Львів, вул. Чайковського, 15.

Ми добавили інформацію по декільком наборам груп на навчання які проходитимуть 🌼навесні🌼 цього року. Зокрема, за напрямками перукар-модельєр та майстер манікюру та педикюру. Обидва напрямки розраховані на початківців та містять повну програму навчання. Прийом заявок буде завершено незадовго до початку навчання.

Інформація про деякі додаткові набори груп буде додана згодом, а зараз наш адміністратор з радістю відповість на усі ваші запитання за основними номерами телефонів, або ж звертайтесь за допомогою онлай форми залишити повідомлення.

Також раді запросити вас у наш навчальний заклад, щоб ознайомитись з навчальним процесом та викладачами особисто, за адресою: м. Львів, вул. Чайковського, 15 (радимо заздалегідь зателефонувати та дізнатись розклад начальних груп).

Підходить до завершення спеціальний набір за напрямком перукар-модельєр, тривалістю 6 місяців. У нас залишилось декілька вільних місць, за більш детальною інформацією стосовно цього набору звертайтесь, будь ласка, за основними номерами телефонів.

Також хочемо повідомити, що ми підготували нові набори груп за напрямками майстер манікюру та педикюру, а також майстер візажу, обидва напрямки розраховані на початківців та включають усю класичну програму навчання за цими дисциплінами.

Будемо раді відповісти на усі ваші запитання за основними номерами телефонів. Ви, також можете залишити повідомлення або номер телефону для зворотнього дзвінка за допомогою онлайн форми «залишити повідомлення», або ж, просто надсилайте ваші запитання на нашу електронну адресу: info@vnacademy.com.ua

Завершується набір на навчання за напрямком перукар-барбер, початок навчання за яким заплановано на 4 лютого, а також навчальні групи за напрямком майстер манікюру та педикюру майже повністю сформовані, ми ще продовжимо приймати заявки до кінця цього тижня. Наступний набір планується приблизно через місяць.

Також хочемо повідомити, що наближається набір за напрямком майстер візажу, приблизна дата початку—середина лютого, більш детальну інформацію буде опубліковано трішки пізніше.

За консультацією щодо навчання звертайтесь, будь ласка, за основними номерами телефонів, за допомогою форми залишити повідомлення, або ж, пишіть прямо на електронну адресу: info@vnacademy.com.ua.

Ми оновили інформацію щодо наборів, які проходитимуть на початку 2019 року. Зверніть увагу, що інформація по ним може дещо змінитись. Уточнюйте, будь ласка, більш детальну інформацію за основними номерами телефонів, за допомогою форми надіслати повідомлення, або ж, пишіть напряму, на нашу електронну адресу: info@vnacademy.com.ua. Ви, також можете просто залишити свій номер телефону для зворотнього дзвінка.

В додаток до цього хочемо повідомити, що у нас триватимуть зимові канікули ☃ протягом перших двох тижнів січня місяця, тому розклад навчального закладу може бути дещо змінено. Телефонуйте, будь ласка, та уточнюйте точний розклад перед візитом до нас у цю пору.

Ви можете залишити заявку про намір навчатись у нас—онлайн, за допомогою форми запис на навчання, заявки оброблятимуться протягом усього часу, в тому числі протягом зимових канікул.

Бажаємо гарного передноворічного настрою ❄⛷❄. —До нового, 2019 року!

1234