Логотип Академії Новоградського
Іконка: показати мобільну навігацію

Останні новини

Ми відновили роботу після зимових канікул та працюємо за звичним розкладом. Просимо звернути увагу, що ми практично сформували навчальні групи на лютий місяць, якщо ви бажаєте потрапити у цей набір просимо якомога скоріше подавати заявки на навчання, оскільки кількість місць у групах обмежена. Ми додатково сконтактуємось з усіма, хто подав заявки протягом канікул для узгодження деталей. За додатковою інформацією просимо звертатись за основними номерами телефонів.

Розпочато перший набір груп на 2022 рік. Початок навчання заплановано на лютий місяць. Набори груп проводяться за напрямками Перукар-модельєр та Барбер. Будуть доступні ранішня та післяобідні форми навчання. Запрошуємо усіх охочих розпочати вивчення цікавих та перспективних професій. Як завжди наголошуємо, що навчання у нашому закладі повністю зосереджене на відпрацюванні практичних навиків на клієнтах, якими ми повністю забезпечуємо. Ми залишаємо незмінною вартість навчання, а саме: 3'000 грн./місяць за напрямком Перукар-модельєр та 5'000 грн./місяць за напрямком Барбер. Більш детальну інформацію можна отримати за основними номерами телефонів, або зателефонувавши чи написавши нам в Viber, або Whatsapp. Поряд з цим повідомляємо, що заклад буде працювати у скороченому режимі з по — в цей час в нас триватимуть щорічні ☃зимові канікули.

Проводяться останні у цьому році набори за напрямками Барбер та Перукар-модельєр. Початок навчання заплановано на середину грудня, загальна тривалість курсів 4 місяці (Барбер) та 8 місяців (Перукар-модельєр). Навчання розпочнеться у , а вивчення теоретичної частини продовжиться протягом січня місяця дистанційно. Ми вже проводили навчання у такому форматі під час карантинів і більшість учнів задоволені таким підходом до навчання, оскільки економиться значна частина часу на відвідування закладу лише для вивчення теоретичної частини. У стінах Академії навчання продовжиться , одразу після щорічних зимових канікул, які тривають у нас з по . За більш детальною інформацією радимо звертатись за основними номерами телефонів, також, пишіть нам на Viber та Whatsapp.

Оголошуються додаткові набори груп на навчання за напрямками Перукар-модельєр та Барбер. Набір проводиться на листопад місяць. Радимо заздалегідь подавати заявки на навчання. Кількість місць у групах обмежена. За більш детальними довідками телефонуйте за нашими основними номерами телефонів, або пишіть нам зручним для Вас методом.

Ми відновили роботу після літніх канікул та працюємо у звичному розпорядку. Звертаємо увагу, що набори груп за напрямками Перукар-модельєр та Барбер на вже майже сформовані. Ми також підготували додаткові набори на середину вересня. Щодо наявності місць у групах та консультації просимо звертатись за основними номерами телефонів.

Оголошуються набори груп за основними напрямками навчання Перукар-модельєр та Барбрер, початок навчання — 1 вересня 2021 року. Перукар-модельєр це самий повний класичний курс перукарської справи. Барбер це інтенсивний курс, який охоплює здебільшого послуги, які надаються чоловікам, а також поглиблений курс з моделювання борід та вусів. Нагадуємо, що кількість місць обмежена — це пов'язано зі зменшеним розміром навчальних груп. Доступні ранішня та післяобідні форми навчання, а також спеціальна напів-індивідуальні формати навчання для тих хто бажає поєднувати навчання з роботою, або навчання у інших закладах. Окрім звичайних груп, ми також запрошуємо студентів інших навчальних закладів на відпрацювання практики у нас. Як звичайно радимо телефонувати за нашими основними номерами телефонів, наш адміністратор з радістю надасть повну консультацію щодо навчання.

Завершується набір груп за основними напрямками навчання Перукар-модельєр та Барбер. Ми підготували дві додаткові групи на початок липня, оскільки червневі групи вже практично сформовані. Радимо заздалегідь подавати заявки на навчання, щоб мати змогу потрапити у цей літній набір, оскільки розмір груп дещо зменшено і відповідно кількість місць обмежена. Завжди раді відповісти на ваші запитання — телефонуйте, пишіть у Viber та WhatsApp, або скористайтесь іншим, зручним для вас методом.

Оголошуються набори груп за нашими основними напрямками «Перукар-модельєр» та «Барбер» на червень 2021 року. Запланована дата початку навчання 14 та 21 червня 2021 року. На навчання приймаються учні загальноосвітніх шкіл, які закінчили базову освіту (9 класів), а також усі, хто бажає отримати новий перспективний фах. Як звичайно кількість осіб в одній групі не перевищуватиме 6 осіб, це забезпечує індивідуальний підхід до кожного учня. Доступні ранкова та післяобідня форми навчання. Більш детальну інформацію можна отримати на цій сторінці. Як завжди радимо телефонувати у робочий час, наш адміністратор з радістю розповість про форми та особливості навчання, доступні групи та надасть консультацію щодо навчання. При бажанні, Ви можете залишити свій номер телефону для зворотного дзвінка — ми Вам зателефонуємо. Також, запрошуємо відвідати наш заклад особисто за адресою: Львів, вул. Чайковського, 15 (вхід через дворик), якщо бажаєте потрапити в час, коли навчаються групи, радимо дізнатись поточний розклад навчальних груп перед візитом.

Шановні відвідувачі, закінчується набір груп за напрямками Перукар-модельєр та Барбер. Навчання груп розпочнеться 13 квітня 2021 року. Ви ще можете подати заявку та бути зарахованими в одну з груп.

Зміна вартості навчання

З 20 квітня 2021 року вартість навчання за напрямком Барбер становитиме 5'000 гривень за один місяць навчання, або 20'000 грн./повний курс. Заяви на навчання, які було подано до 20 квітня 2021 р., будуть обраховані за старою ціною: 4'500 грн./місяць навчання.

Оголошується набір груп за напрямками Перукар-модельєр (8 місяців) та Барбер (4 місяці). Початок навчання заплановано на 9 квітня 2021 року. Перукар-модельєр це класичний курс перукарської майстерності з оптимальним навантаженням, в той час як, Барбер це курс чоловічого перукаря підвищеної інтенсивності для тих, хто бажає максимально швидко здобути нову та перспективну професію. В нього входить поглиблений курс з підбору та моделювання борід та вусів, який буде цікавий тим, хто бажає працювати у Барбершопі. Більш детальну інформацію та детальну програму навчання можна переглянути за цим посиланням. Нагадуємо, що в зв'язку з карантинними обмеженнями, ми не набираємо великих груп, тому кількість місць буде сильно обмеженою. Радимо заздалегідь записуватись на навчання, для резервування місця; у разі потреби, заявку можна перенести, або анулювати. Звертайтесь за довідками за основними номерами телефонів, або іншим зручним для Вас методом. Ви також можете писати нам на Viber та WhatsApp, використовуючи один з наших мобільних номерів.

Кілька відповідей на поширені запитання

Які документи потрібні для поступленя?
Паспорт, ІПН та складена письмова заява на навчання та договір. ЗНО не потрібно.
Чи будуть інші витрати протягом навчання?
Єдині витрати, які Вам слід врахувати—це інструмент. Ми радимо купувати його після початку навчання, ми розкажемо про особливості вибору якісного професійного інструменту, проте, якщо Ви вже маєте деякі з інструментів, їх теж можна використовувати. Жодних інших витрат не передбачається. Обладнанням, косметикою та аксесуарами ми забезпечуємо, деякі оплачуються клієнтами.
Чи потрібно мені займатись пошуком клієнтів для практики?
Ні, ми повністю забезпечуємо клієнтами, для цього у нас діє спеціальна програма по залученню, яку ми рекламуємо та просовуємо. Забезпечення практикою це один з наших основних пріоритетів для надання якісного та ефективного навчання.
Це все, чи потрібно ще щось?
Від Вас потрібно лише велике бажання навчитись чомусь новому та захопливому, а також відвідування занять без пропусків.
12345