Логотип Академії Новоградського
Іконка: показати мобільну навігацію

Останні новини

Шановні відвідувачі, згідно постанови уряду, карантин продовжується до 11 травня 2020 року. Ця дата може змінитись, слідкуйте за новинами.

Ми також підготували спеціальні набори за напрямками Перукар-модельєр та Барбер, які проводитимуться частково дистанційно. Ми плануємо охопити якомога більше теоретичного матеріалу за час перебування на карантині. На даний момент у нас вже навчаються учні за такою формою, нові та ті хто розпочав навчання до початку карантину. Більш детальна інформація доступна за цим посилання: Дистанційне навчання.

Ви будете закриті до кінця навчального року?

Ні, в любому разі дуже надіємось, що ситуація з пандемією невдовзі покращиться. А загалом деяка інформація, яку можна почути у ЗМІ, стосується середньої освіти (звичайні школи) та вищих навчальних закладів. Ми плануємо повернутись до роботи та навчання після пом'якшення умов карантину. Більш точну форму навчання ми озвучимо після офіційної постанови уряду, але загалом принцип навчання може трішки змінитись, а саме: потенційно ми зменшимо розмір груп до кількості осіб, яка буде дозволена до перебування у звичайних салонах. Оскільки наше навчання це і є здебільшого практика, яка майже нічим не відрізняється від обслуговування клієнтів у звичайних перукарнях, а значить правила обслуговування та певні обмеження будуть встановлені до відповідності вимог карантину у перукарнях та салонах краси.

Згідно рішення уряду від 25 березня 2020 року, ми продовжуємо карантин до . Ця дата може змінитись, тому радимо слідкувати за новинами та оновленнями.

Також хочемо повідомити, що ми готуємо набори груп на навчання, зокрема ті, які було перенесено з березня місяця, орієнтовна дата початку навчання за напрямком «Перукар-модельєр» та за напрямком «Барбер». Ви можете подавати заявки на навчання заздалегідь, у разі зміни дати початку, ми обов'язково попередимо вас.

Не забувайте про посилену гігієну під час карантину—частіше мийте та дезінфікуйте руки, носіть санітарні 😷маски та дотримуйтесь порад експертів щодо дотримання карантину. Бажаємо всім міцного здоров'я.

Шановні відвідувачі, в зв'язку з пандемією коронавірусу Covid-19, наш навчальний заклад закритий на карантин до 3 квітня. Усі набори груп, які було заплановано на березень місяць буде перенесено. Якщо ви вже здійснили попередній запис, дочекайтесь, будь ласка, доки наш адміністратор зв'яжеться з вами. Детальніше про нові дати початку навчання ми повідомимо після повернення до роботи після карантину. Слідкуйте за новинами, дотримуйтесь порад експертів щодо 😷 санітарії під час карантину. Бажаємо всім міцного здоров'я та сили у цей непростий час.

Завершується набір на на навчання за напрямком Перукар-модельєр, дату початку за яким заплановано на 16 березня. Поспішайте подати заявку, щоб потрапити у цей набір. Нагадуємо, що кількість місць за цим напрямком було зменшено до 6 осіб.

Також, хочемо повідомити, що готується черговий набір за напрямком 💈Барбер, цей курс охоплює послуги, які надаються здебільшого чоловікам, а також включає в себе поглиблений курс підбору та моделювання борід та вусів. Цей напрямок має підвищену інтенсивність—навчання включає додаткові години, а загальна тривалість курсу становить усього 4 місяці, вартість 4'000 гривень за 1 місяць. Цей напрямок є популярним серед чоловіків, проте, у нас навчається за ним багато жінок теж. Детальна інформація про курс та програма навчання доступна у розділі про курси перукарської майстерності.

Більш детальну інформацію про набори та навчання запитуйте за основними номерами телефонів, за допомогою форми на сайті, або пишіть прямо на електронну пошту info@vnacademy.com.ua. Ви також можете зателефонувати, або написати нам за допомогою «месенджерів» Viber та WhatsApp—детальніше у розділі контактна інформація.

Шановні відвідувачі, ми повернулися до звичайного розкладу роботи після зимових канікулів. Хочемо повідомити, що група навчання за напрямком 💈Барбер практично сформована, а тим хто вже подав заявку на навчання ми в скорому часі зателефонуємо для узгодження деталей навчання.

Також хочемо повідомити, що ми підготували додатковий набір за напрямком Перукар-модельєр на початок лютого, а саме на 10 лютого 2020 року, проте, якщо ми отримаємо достатню кількість заявок, ми перенесемо початок навчання на 3 лютого 2020 року. Залишити заявку про намір навчатись можна за допомогою цієї форми на сайті, або за основними номерами телефонів.

Шановні відвідувачі, протягом січня у нас триватимуть ☃зимові канікули☃, тому навчальний заклад працюватиме за скороченим розкладом роботи. Радимо телефонувати та дізнаватись точний роклад роботи за основними номерами телефонів. Ми повністю повернемось до звичайного розкладу роботи .

Також, хочем повідомити, що ми підготували новий набір на навчання за напрямком 💈Барбер на кінець січня. Попередній запис можна здійнити за телефоном або за допомогою форми на сайті.

Бажаємо гарно відпочити протягом зимових вихідних. Зустрінемось у новому, 2020 році.

Ми готуємо останній у цьому році набір за напрямком 💈Барбера на 23 грудня, просимо подавати свої заявки заздалегідь. Ми вже отримали певну кількість заяв, тому, якщо група буде набрана скоріше вказаної дати, ми одразу розпочнемо навчання.

Ми вирішили добавити трішки більше нових фото, ви можете ознайомитись з деякими з наших викладачів, а також навчальним процесом у нашій оновленій 📷фотогалереї. Ми зараз готуємо старі та історичні фотографії, тому заходьте частіше та перевіряйте оновлення.

Також хочемо повідомити, що ми зробили обслуговування у наших учнів безкоштовним до кінця року, за умови попереднього запису за номером телефону. Запрошуємо вас на стрижки зачіски та інші перукарські послуги до наших учнів, які вже відпрацьовують практичні навики, також приводьте своїх знайомих. Більше інформації про обслуговування у практикатнів можна знайти за цим посиланням.

Оголошується набір групи за напрямком 💈 Барбер (курс чоловічого перукаря з поглибленим вивченням підбору та моделювання борід та вусів) на середину листопада, точну дату початку навчання заплановано на 11 листопада. Повна вартість становить 18'000 гривень (4000 гривень за місяць), а максимальна величина групи становитиме 8 осіб, навчання у першій половині дня. Просимо заздалегідь подавати свої заявки на навчання, у нас є можливість попереднього запису за допомогою онлай форми. Більш детальну консультацію, можна отримати за основними номерами телефонів або залишивши повідомлення. Також, можете звертатись прямо на нашу електронну адресу: info@vnacademy.com.ua.

Як і згадувалось раніше ми оголошуємо додаткові набори за напрямками Перукар-модельєр та Барбер на середину жовтня. Обидва напрямки розраховані на початків. Кількість місць у кожній групі до 8 осіб, навчання у першій половині дня. Нагадуємо, що напрямок Барбера, це напрямок виключно чоловічого перукаря, який включає програму підвищеної інтенсивності, завдяки чому тривалість навчання вдалось скоротити до 4 місяців. При бажанні, ви зможете продовжити навчання у нас на перукаря широкого профілю (чоловічий/жіночий перукар, також відомий як—перукар-універсал).

Усі напрямки навчання доступні у поєднанні з навчанням у інших закладах чи роботою. Зверніться до нас, і наш адміністратор проконсультує вас, а також запропонує найкращий для вас розклад занять.

Шановні відвідувачі, ми повернулись до звичайного розкладу роботи після літніх канікул. Хочемо повідомити, що більша кількість вересневих груп практично сформована, у нас залишилось всього декілька міць з розкладом у першій половині дня та після обіду. Деякі заявки ще не підтверджені, тому точну інформацію щодо наявності місць запитуйте за основними номерами телефонів. Ми, також плануємо провести один додатковий набір ближче до кінця вересня, точну дату та напрямки буде оголошено трішки пізніше.

Раді запросити до нас на консультацію та запис на навчання, за адресою: вул. Чайковсього, 15 (деталі на сторінці контактна інформація). Ви, також можете подати заявку онлайн на сторінці запис на навчання, заявки обробляються протягом однієї доби. Нагадуємо, що більшість груп розпочне своє перше заняття у понеділок 2 вересня, тому радимо здійснити запис заздалегідь, особливо, якщо ви проживаєте у м. Львові, оскільки 2 числа очікується велика завантаженість з прийняттям документів та оформленням заявок, особливо від осіб які прибудуть на навчання з інших областей.

Оновлення від 31 серпня:

Повідомляємо, що з 16 вересня 2019 року вступають в силу нові ціни на навчання за деякими напрямками, а саме:

НапрямокВартість навчання до 15 вересня 2019 рокуВартість навчання з 16 вересня 2019 року
Перукар-модельєр20'000 гривень
повний курс
22'000 гривень
повний курс
Підвищення кваліфікації (перукаря)3500 гривень
10 занять
5000 гривень
10 занять
Майстер манікюру та педикюру3500 гривень
повний курс
4500 гривень
повний курс
Майстер візажу5000 гривень
повний курс
6000 гривень
повний курс

Усі подані заявки до 15 вересня включно будуть обраховані за поточною (старою) ціною.

123