Логотип Академії Новоградського
Іконка: показати мобільну навігацію

Останні новини

Шановні відвідувачі, ми повернулися до звичайного розкладу роботи після зимових канікулів. Хочемо повідомити, що група навчання за напрямком 💈Барбер практично сформована, а тим хто вже подав заявку на навчання ми в скорому часі зателефонуємо для узгодження деталей навчання.

Також хочемо повідомити, що ми підготували додатковий набір за напрямком Перукар-модельєр на початок лютого, а саме на 10 лютого 2020 року, проте, якщо ми отримаємо достатню кількість заявок, ми перенесемо початок навчання на 3 лютого 2020 року. Залишити заявку про намір навчатись можна за допомогою цієї форми на сайті, або за основними номерами телефонів.

Шановні відвідувачі, протягом січня у нас триватимуть ☃зимові канікули☃, тому навчальний заклад працюватиме за скороченим розкладом роботи. Радимо телефонувати та дізнаватись точний роклад роботи за основними номерами телефонів. Ми повністю повернемось до звичайного розкладу роботи .

Також, хочем повідомити, що ми підготували новий набір на навчання за напрямком 💈Барбер на кінець січня. Попередній запис можна здійнити за телефоном або за допомогою форми на сайті.

Бажаємо гарно відпочити протягом зимових вихідних. Зустрінемось у новому, 2020 році.

Ми готуємо останній у цьому році набір за напрямком 💈Барбера на 23 грудня, просимо подавати свої заявки заздалегідь. Ми вже отримали певну кількість заяв, тому, якщо група буде набрана скоріше вказаної дати, ми одразу розпочнемо навчання.

Ми вирішили добавити трішки більше нових фото, ви можете ознайомитись з деякими з наших викладачів, а також навчальним процесом у нашій оновленій 📷фотогалереї. Ми зараз готуємо старі та історичні фотографії, тому заходьте частіше та перевіряйте оновлення.

Також хочемо повідомити, що ми зробили обслуговування у наших учнів безкоштовним до кінця року, за умови попереднього запису за номером телефону. Запрошуємо вас на стрижки зачіски та інші перукарські послуги до наших учнів, які вже відпрацьовують практичні навики, також приводьте своїх знайомих. Більше інформації про обслуговування у практикатнів можна знайти за цим посиланням.

Оголошується набір групи за напрямком 💈 Барбер (курс чоловічого перукаря з поглибленим вивченням підбору та моделювання борід та вусів) на середину листопада, точну дату початку навчання заплановано на 11 листопада. Повна вартість становить 18'000 гривень (4000 гривень за місяць), а максимальна величина групи становитиме 8 осіб, навчання у першій половині дня. Просимо заздалегідь подавати свої заявки на навчання, у нас є можливість попереднього запису за допомогою онлай форми. Більш детальну консультацію, можна отримати за основними номерами телефонів або залишивши повідомлення. Також, можете звертатись прямо на нашу електронну адресу: info@vnacademy.com.ua.

Як і згадувалось раніше ми оголошуємо додаткові набори за напрямками Перукар-модельєр та Барбер на середину жовтня. Обидва напрямки розраховані на початків. Кількість місць у кожній групі до 8 осіб, навчання у першій половині дня. Нагадуємо, що напрямок Барбера, це напрямок виключно чоловічого перукаря, який включає програму підвищеної інтенсивності, завдяки чому тривалість навчання вдалось скоротити до 4 місяців. При бажанні, ви зможете продовжити навчання у нас на перукаря широкого профілю (чоловічий/жіночий перукар, також відомий як—перукар-універсал).

Усі напрямки навчання доступні у поєднанні з навчанням у інших закладах чи роботою. Зверніться до нас, і наш адміністратор проконсультує вас, а також запропонує найкращий для вас розклад занять.

Шановні відвідувачі, ми повернулись до звичайного розкладу роботи після літніх канікул. Хочемо повідомити, що більша кількість вересневих груп практично сформована, у нас залишилось всього декілька міць з розкладом у першій половині дня та після обіду. Деякі заявки ще не підтверджені, тому точну інформацію щодо наявності місць запитуйте за основними номерами телефонів. Ми, також плануємо провести один додатковий набір ближче до кінця вересня, точну дату та напрямки буде оголошено трішки пізніше.

Раді запросити до нас на консультацію та запис на навчання, за адресою: вул. Чайковсього, 15 (деталі на сторінці контактна інформація). Ви, також можете подати заявку онлайн на сторінці запис на навчання, заявки обробляються протягом однієї доби. Нагадуємо, що більшість груп розпочне своє перше заняття у понеділок 2 вересня, тому радимо здійснити запис заздалегідь, особливо, якщо ви проживаєте у м. Львові, оскільки 2 числа очікується велика завантаженість з прийняттям документів та оформленням заявок, особливо від осіб які прибудуть на навчання з інших областей.

Оновлення від 31 серпня:

Повідомляємо, що з 16 вересня 2019 року вступають в силу нові ціни на навчання за деякими напрямками, а саме:

НапрямокВартість навчання до 15 вересня 2019 рокуВартість навчання з 16 вересня 2019 року
Перукар-модельєр20'000 гривень
повний курс
22'000 гривень
повний курс
Підвищення кваліфікації (перукаря)3500 гривень
10 занять
5000 гривень
10 занять
Майстер манікюру та педикюру3500 гривень
повний курс
4500 гривень
повний курс
Майстер візажу5000 гривень
повний курс
6000 гривень
повний курс

Усі подані заявки до 15 вересня включно будуть обраховані за поточною (старою) ціною.

Шановні відвідувачі, нагадуємо, що протягом серпня місяця у нас триватимуть щорічні літні ☀канікули, тому навчальний заклад працюватиме за скороченим розкладом. Перед візитом радимо зателефонувати за одним з основних номерів телефону та уточнити точний розклад. Ми повернемось до стандартного режиму роботи 26 серпня 2019 року—за тиждень до початку навчання вересневих груп. Онлайн заявки будуть прийматись протягом усього періоду. Радимо заздалегідь здійснити попередній запис, оскільки кількість місць у групах обмежена. Ми також плануємо провести додатковий набір у середині, або в кінці вересня місяця, точна інформація буде надана згодом.

Завершується набір на 3 червня за напрямком «Чоловічий перукар, барбер», усі групи практично сформовані, тому просимо завчасно подати заявки про намір навчатись. Ми готуємо додаткову групу, початок навчання в якій перенесено на 1 тиждень (на 10 червня), таким чином добір у цю групу триватиме до кінця наступного тижня. Максимальна кількість осіб у цих групах було зменшено до 6 осіб; це пов'язано з більш інтенсивною формою навчання за цим напрямком.

Також, раді повідомити про початок набору щорічних вересневих груп. Набір буде проводитись за усіма основними напрямками: «Перукар-модельєр», «Перукар-барбер», «Майстер манікюру та педикюру», а також «Майстер візажу». Початок навчання заплановано на 2 вересня 2019, навчання у деяких групах розпочнеться дещо пізніше (приблизно на 1—2 тижні). Набір триватиме протягом усього літа, просимо заздалегідь здійснювати запис. Більш точні дати груп будуть опубліковані по мірі поступлення заявок на навчання. Ми будемо згідно побажань учнів формувати розклад занять, тому, раніше подана заявка дозволить вам обрати зручніший час для відвідувань. Телефонуйте, пишіть—наш адміністратор спільно з викладачами надасть вам більш детальну консультацію.

Оголошується набір за напрямком 💈 Чоловічий перукар, барбер загальною тривалістю всього 2 місяці. Навчання триватиме протягом червня—липня 2019 року. Цей курс відрізняється підвищеною інтенсивністю та максимальному зосереджені на відпрацюванні практики, частка якої становитиме понад 90%. Зауважте, ми повністю забезпечуємо навчальний процес справжніми клієнтами. Поспішайте здійснити попередній запис і здобути цікаву та завжди актуальну професію всього за одне ☀ літо.

Також нагадуємо про завершення набору за напрямком 💅 майстер манікюру та педикюру. Останні заявки прийматимуться до вівторка (14.05.2019).

Завершується набір за напрямками перукар-барбер (повний курс чоловічий/жіночий перукар + барбер) та ексклюзивний курс чоловічий перукар, барбер зі скороченим терміном навчання та зниженою вартістю. Початок навчання заплановано на кінець квітня—початок травня місяця. У нас залишилось декілька місць за цими напрямками, тому ми продовжуємо добір ще до кінця наступного тижня (до 12 травня).

Окрім цього хочемо заздалегідь повідомити, що наближаються стандартні щорічні набори груп на вересень місяць. Окрім вересневих наборів ми також будемо проводити деякі літні набори, зокрема за напрямками з невеликою тривалістю навчання. Також зверніть увагу, що ми пропонуємо форми навчання в яких можна поєднувати навчання у інших закладах. Більш детальну інформацію та точні дати буде оголошено невдовзі, а зараз будемо раді відповісти на ваші запитання за основними номерами телефонів: +380 (67) 559–91–99 (Київстар); +380 (63) 199–10–49 (Lifecell); за цими номерами також можна звернутись за допомогою «месенджерів»: 💬Viber та 💬WhatsApp; або ж, залишайте свої повідомлення та запитання за допомогою форми зворотнього зв'язку на нашому сайті, наш адміністратор відповідає протягом доби у робочі дні.

123