Логотип Академії Новоградського
Іконка: показати мобільну навігацію

Чоловічий перукар, барбер

Курс чоловічого перукаря з ремеслом барбера. Розрахований на початківців.
Тривалість
2 місяці (160 годин)
Розклад занять
Щоденно або через день, по 4—7 годин
Вартість навчання
16'000₴/курс
Документ про освіту
Диплом про присвоєння кваліфікації чоловічого перукаря міжнародного зразка (з додатком про проходження курсу барбера)
Записатись

Цей навчальний курс буде цікавий тим, хто бажає зосередити свою увагу на наданні перукарських послуг у Барбершопах ("Barbershop"), або ж у перукарнях та салонах, що надають перукарські послуги чоловікам.

Спеціально розроблена програма дозволить, вам, за самі короткі терміни оволодіти навиками чоловічого перукаря та барбера. В навчальний курс входить більшість матеріалу з класичного перукаря, лиш, оминаючи деякі види перукарських послуг, які в основному надаються жінками. Такий підхід дозволяє скоротити термін навчання та зосередити всю увагу на більш вузькому профілю навчання.

Відповіді на запитання

На цей курс беруть лише чоловіків?
Ні. Цей курс націлений на надання послуг чоловікам, а навчатись може любий бажаючий, в тому числі жінки.
Чи можу я згодом продовжити навчання на жіночого перукаря (перукаря-універсала)?
Так. Ви можете продовжити навчання згодом. Вартість, умови та іншу інформацію уточнюйте, будь ласка, за основними номерами телефонів.
Цей курс—просто половина стандартного перукаря-модельєра?
Незовсім. Справа у тім, що велика частка навчальної програми полягає у вивчені базових способів та прийомів, які використовуються як чоловічими перукарями, так і жіночими. Володіння базовими навичками надання перукарських послуг, доволять вам розуміти принципи надання перукарських послуг як чоловікам так і жінкам. Ця програма навчання оминає лиш деякі деталі пов'язані з послугами для жінок, а такомж програми з моделювання жіночих зачісок на довгому волоссі та весільних.