Логотип Академії Новоградського
Іконка: показати мобільну навігацію

💈Барбер

Повний курс чоловічого перукаря (барбер). Розрахований на початківців.
Тривалість
4 місяці
Розклад занять
Через день, по 4—5 годин
Вартість навчання
18'000₴/курс
Документ про освіту
Диплом про присвоєння кваліфікації чоловічого перукаря (барбера) міжнародного зразка
Записатись

В зв'язку з ростом популярності на бороди та вуса, яку можна спостерігати останніми роками, цей напрямок, знову набув неабиякої актуальності. Спеціально перепрацьована програма навчання, дозволить, вам, оволодіти навиками класичного перукаря, при цьому, з певним акцентом на послуги, повязані з підбором й моделюванням бороди та вусів.

Цей напрямок буде цікавим не тільки чоловікам, які бажають оволодіти перукарським ремеслом, але й жінкам. За останні роки можна все частіше спостерігати тенденцію надання послуг барбера не тільки у спеціалізованих салонах (на кшталт Барбершопів), але й у звичайних салонах краси та перукарнях, як набір стандартних послуг.

Ми, Академія Новоградського, являємось оргазізатором та генеральним спонсором єдиного на західній Україні конкурсу барберів міста Львова—"Lviv Barber's Contest". Запрошуємо усіх охочих, чоловіків та жінок, юних та вже досвідчених майстрів, оволодіти цікавою професією, яка стрімко набирає популярність. Окрім повного класичного курсу чоловічого перукаря—пропонуємо ряд комбінованих варіантів навчання в якості розширення фахової кваліфікації дипломованим майстрам, яким вже було присвоєну кваліфікацію перукаря.

Відповіді на запитання

На цей курс беруть лише чоловіків?
Ні. Хоча, цей курс є більш популярним серед чоловіків, у нас навчається за ним чимало жінок.
Чи можу я згодом продовжити навчання на жіночого перукаря (перукаря-універсала)?
Так. Ви можете продовжити навчання згодом. Вартість, умови та іншу інформацію уточнюйте, будь ласка, за основними номерами телефонів.
Цей курс—просто половина стандартного перукаря-модельєра?
Незовсім. Справа у тім, що велика частка навчальної програми полягає у вивчені базових способів та прийомів, які використовуються як чоловічими перукарями, так і жіночими. Володіння базовими навичками надання перукарських послуг, доволять вам розуміти принципи надання перукарських послуг як чоловікам так і жінкам. Ця програма навчання оминає лиш деякі деталі пов'язані з послугами для жінок, а такомж програми з моделювання жіночих зачісок на довгому волоссі та весільних.