Логотип Академії Новоградського
Іконка: показати мобільну навігацію

Відповіді на часті запитання

?
Які документи потрібно надати для поступлення?
1. Свідоцтво про закінчення середньої базової освіти (9 класів або неповна середня освіта); 2. Свідоцтво, що посвідчує особу: паспорт громадянина України та Ідентифікаційний код (ІПН), або інший документ, що посвідчує право перебування особи на території України. 3. Стандартну довідку про проходження медичного огляду, видану не пізніше, як за 6 місяців (за точною формою зверніться до нас за номерами телефонів на стор. контактна інформація або надішліть повідомлення).
?
Чи можу я завершити навчання раніше? Що відбувається в такому випадку?
При потребі ви можете закінчити навчання в любий момент, проте ви не зможете отримати документ про освіту, якщо не пройдете повний курс навчання. В таких випадках ми рекомендуємо розглянути варіант надання невеликої перерви від навчання (умови та терміни читайте нижче в секції «про надання перерви від навчання»).
?
Я майстер з досвідом, але без документа про освіту (або такий було втрачено). Чи можу я отримати у вас диплом не проходячи весь курс навчання, або просто пройти переатестацію?
Ні, така можливість відсутня. Якщо ви не отримували раніше документа про освіту (зокрема документа про присвоєння кваліфікації), ми не зможемо видати вам документ про присвоєння кваліфікації, без проходження повного курсу навчання, навіть за умови, що ви маєте певні знання та навики з певних дисциплін. Якщо ж ваш документ про освіту було втрачено—вам слід звернутись до навчального закладу, що видавав його, за дублікатом.
?
Чи надаєте ви перерву в навчанні, чи щось на кшталт «Академ-відпустки»?
Ми не практикуємо надання перерви у навчанні, оскільки середня тривалість навчання не є великою, проте у виключних випадках та за умови вагомої причини ми можемо розглянути надання такої. Також зауважте, що її тривалість не може перевищувати одного року.
?
Мій диплом, виданий вашим закладом, було втрачено. Як мені бути?
Просто зверніться до нас і ми видамо вам дублікат. Вам потрібно буде оплатити вартість його виготовлення та надати документи, що посвідчують особу (для прискорення слід також вказати дату випуску). Терміни та вартість виготовлення дізнавайтесь за основними номерами телефонів (на сторінці контактна інформація). Також зауважте, що дублікатам документів присвоюються окремі серія та номер, окрім цього ставиться спеціальна відмітка «Дублікат».
?
Чи можу я отримати свідоцтво (не диплом) без надання іншого документа про освіту?
Така можливість присутня, але не за всіма напрямками. Деякі напрямки вимагають наявність базових знань тієї чи іншої дисципліни, тому ми можемо попросити надати документи, що посвідчують присвоєння кваліфікації за тим чи іншим напрямком. За детальнішою інформацією звертайтесь до нас за номерами телефонів (на сторінці контактна інформація), або за допомогою форми «надіслати повідомлення».
?
Яка різниця між дипломом про присвоєння кваліфікації та свідоцтвом (про підвищення або розширення кваліфікації тощо)?
Основна відмінність полягає у тім, що присвоєння кваліфікації робить вас дипломованим спеціалістом, який має право працювати на території України та інших держав, що приймають документи про освіту видані на території України, уповноваженими та ліцензованими навчальними закладами. В цей час, свідоцтво лише посвідчує підвищення або розширення основної професії, та не дозволяє офіціно працювати лише з ним, якщо у вас відсутні додаткові документи про присвоєння кваліфікації за тим чи іншим напрямком відповідними установами. Зауважте, що ми видаємо свідоцтва за деякими напрямками не перевіряючи наявність основної освіти за ними, для прикладу: серед них такі, що не передбачають офіційну роботу та націлені на використання в особистих цілях (наприклад: напрямок «Візаж для себе» тощо).
?
Чи дійсні документи про освіту, видані вашим закладом, за кордоном? Та чи можу я отримати документ іншою мовою?
Так. Ми навчальний заклад офіційно ліцензований міністерством освіти та науки України. Видані нами документи про освіту дійсні в усіх державах, що приймають офіційні документи про освіту видані на території України, зокрема це стосується більшості країн Європи. Зауважте, деякі держави можуть мати певні вимоги або обмеження щодо документів чи сфер діяльності (кількість таких незначна, проте, якщо вас цікавить точна інформація щодо конкретної—зверніться до нас за довідкою).

В додаток ми також можемо видати вам дублікат мової тієї держави, в якій, ви плануєте з ним працювати (вартість перекладу та виготовлення оплачується окремо). Зауважте, що ця можливість не є обов'язковою для використання документу про освіту за кордоном, проте може полегшити працевлаштування.

1